Najnowsze Wyniki/Kalendarz

KS Toruń bez Adriana Miedzińskiego

Krzysztof Wesoły
Krzysztof Wesoły
W niedzielę o 19:30 KS Toruń zmierzy się na własnym stadionie z PGE Stalą Rzeszów. Wiadomo już, że w tym pojedynku nie wystąpi awizowany Adrian Miedziński.

"Miedziak" na początku sezonu nabawił się groźnego urazu w meczu ligi angielskiej. To wykluczyło go ze wszystkich dotychczasowych spotkań KS Toruń w tym sezonie. Istniała szansa, że wychowanek Aniołów pojedzie w niedzielnym pojedynku z PGE Stalą Rzeszów.


Ostatecznie jednak awizowanego Miedzińskiego zastąpi Dawid Krzyżanowski. Decyzja o przesunięciu powrotu wychowanka toruńskiego zespołu do zmagań ligowych została podjęta po czwartkowej i piątkowej sesji treningowej. - Razem z doktorem i z samym Adrianem podjęliśmy wspólną decyzję, że powrót do zmagań ligowych nie nastąpi jeszcze teraz. Miedziński trenował w tym tygodniu, odjechał sesje w czwartek i w piątek, jednak doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie trochę poczekać. Ewentualnie przesuniemy jego powrót do składu na przyszły tydzień, gdy pojedziemy do Gorzowa - powiedział w rozmowie z naszym portalem Jacek Gajewski, menedżer Aniołów.

na Facebooku.

Komentarze (18):

Wszystkie komentarze (18)

Komentarze (18)

×
    Wszystkie komentarze (18)
    PRZEJDŹ NA WP.PL