Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Gdańszczanie rozwijają Klub 200. Coraz więcej partnerów Wybrzeża

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Od tego sezonu obok Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże funkcjonuje Klub 200, mający być pomostem pomiędzy klubem a środowiskiem biznesowym.

Założeniem Klubu 200 jest zrzeszenie w swoich szeregach wszystkich zainteresowanych wspieraniem GKŻ Wybrzeże. Członkiem tej grupy może zostać każdy, kto zadeklaruje minimalną miesięczną wpłatę w wysokości 200 zł brutto w zamian za pakiet korzyści oferowany przez gdański klub. Ma być to szansa dla mniejszych firm na wyeksponowanie się podczas meczów żużlowych, cieszących się w Gdańsku dużym zainteresowaniem mimo jazdy w trzeciej klasie rozgrywkowej.


Spotkanie założycielskie Klubu 200 odbyło się 26 marca 2015 roku w Hotelu Amber. Do maja liczba członków tej organizacji osiągnęła poziom trzydziestu firm i osób fizycznych. Ponad połowę tworzą nowi partnerzy gdańskiego klubu. Wyklarował się też skład działającej społecznie Rady Klubu 200, będącej równocześnie działem handlowym Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże. Znaleźli się w niej Sławomir Maczuga, Sławomir Sablowski oraz Karol Szafraniec. Ich celem jest poszukiwanie potencjalnych członków klubu i tworzenie warunków do dalszej integracji.

- Wspieranie klubu żużlowego ma być tylko jednym z zadań Klubu 200. Wielu z nas prowadzi własne działalności gospodarcze i mamy świadomość, że integracja środowiska biznesowego daje w dzisiejszych czasach przewagę nad konkurencją. Docelowo ma być to platforma przedsiębiorców, mogących poza wspieraniem klubu żużlowego, zawierać kontakty biznesowe. Dziś już taka współpraca między nami zaczyna bardzo fajnie wyglądać. Jednakże cały czas aktywnie poszukujemy potencjalnych członków wśród swoich partnerów biznesowych, czy znajomych. Staramy się docierać też do osób, które wcześniej w jakikolwiek sposób funkcjonowały przy gdańskim żużlu. Oczywiście mamy świadomość, że nie dotrzemy do każdego. Dlatego też wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego, bądź do spotkań osobistych. W każdy piątek w godzinach 10-12 któryś przedstawiciel Rady Klubu 200 będzie znajdował się w siedzibie klubu żużlowego w Bramie Maratońskiej i będzie do dyspozycji nowych potencjalnych partnerów. Wspieranie Wybrzeża niesie za sobą wymierne korzyści, a im nas będzie więcej, tym lepiej dla każdego - powiedział Sławomir Maczuga, od kwietnia pełniący funkcję członka zarządu GKŻ Wybrzeże.

Gdańscy działacze i przedstawiciele Klubu 200 deklarują, że są do dyspozycji wszystkich potencjalnych sponsorów i partnerów klubu. - Cały czas ciężko pracujemy, by zdobywać zaufanie sponsorów. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Główne źródło przychodów stanowią oczywiście firmy, które nastawiły się na reklamę za pośrednictwem GKŻ Wybrzeże, jednakże coraz silniej odczuwamy wsparcie ze strony coraz liczniejszej grupy osób rozwijających Klub 200. Ponadto współpracujemy ze sponsorami poprzez nawiązywanie współpracy barterowej, co nam pozwala zmniejszyć koszty funkcjonowania klubu, a naszym partnerom nie tylko pokazać potencjał, jakim dysponują, ale również zareklamować się na naszym obiekcie - dodał członek zarządu Marek Balicki.

Czy organizacja Klubu 200 to dobry pomysł na przyciąganie firm do sponsoringu klubu żużlowego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL