Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Będzie nowy trener w Gorzowie! Zagar i Kasprzak odsunięci od składu!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Po porażce z [tag=857]KS Toruń[/tag] zapadły pierwsze ważne decyzje w zespole mistrza Polski. Drużyny już dłużej nie będzie prowadzić [tag=5751]Piotr Paluch[/tag]. Zarząd wyciągnął także konsekwencje wobec dwóch zawodników!

MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów przegrała w niedzielę z KS Toruń 42:48. Była to czwarta z rzędu porażka mistrzów Polski w sezonie 2015. W rezultacie są oni jedyną drużyną, która nie zdobyła jeszcze punktu w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Trudna sytuacja zmusiła zarząd do podjęcia zdecydowanych kroków.


Pierwsza decyzja dotyczy funkcji trenera pierwszej drużyny, której dłużej nie będzie już pełnić Piotr Paluch. Dotychczasowy szkoleniowiec pozostanie jednak w klubie - będzie zajmować się prowadzeniem treningów w szkółce żużlowej i współpracą z nowym menedżerem.

- Dziękuję Piotrowi Paluchowi za jego pracę. To był bardzo dobry czas, w którym trener zdobył wszystkie medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Poprzedni rok był najlepszym w historii. Nasz dotychczasowy szkoleniowiec rozumie, że potrzebna jest zmiana. Decyzję zarządu przyjął z pełnym zrozumieniem - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Ireneusz Maciej Zmora. - Postaramy się podać nazwisko jego następcy możliwie jak najszybciej. Nie wydarzy się to jednak najprawdopodobniej przed meczem w Zielonej Górze - dodał prezes mistrzów Polski.

Gorzowianie wyciągnęli również konsekwencje wobec zawodników. Dotyczy to Mateja Zagara i Krzysztofa Kasprzaka. Ta dwójka została odsunięta od składu na najbliższy mecz w Zielonej Górze! 

Do czasu powołania nowego trenera/menedżera jego obowiązki przejmie dotychczasowy kierownik drużyny Krzysztof Orzeł.

Skrót meczu MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - KS Toruń

Czy odsunięcie od składu Mateja Zagara i Krzysztofa Kasprzaka to dobra decyzja?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (424):

 • RECON_1 Zgłoś
  Zrobili z Palucha kozla ofiarnego i tyle, ciekawe jak takie odsuniecie od skladu ma sie do kontraktu i gwarancji startu?I zeby w przypadku nieskutecznosci w dalszej jezdzie po powrocie do
  Czytaj całość
  skladu nie okazalo sie po sezonie ze klub poprosi zawodnikow o jakies zadoscuczynienie bo Sysiu tego nie przezyje, przeciez tyle silnikow kupil a tu taki zonk....
  • speedway is cool Zgłoś
   Ta decyzja to wstyd.
   • esmundostarnow Zgłoś
    według mnie nie w tym rzecz by odsuwać liderow od składu,bo teraz zaczna się mecze o zycie i stal nie może sobie pozwolić na kolejne porażki a takowa maja na pewno w zielonej bez swoich
    Czytaj całość
    liderow,trza mocno trzepnąć po kieszeni ich az zaboli aczkolwiek trudno powiedzieć jakie zapisy w kontraktach ci panowie posiadaja.Priorytety się zmieniają miała być walka o obrone tytułu-będzie dramatyczny boj o utrzymanie ,zdaje się,co niektórzy wieścili ze tarnow poleci z hukiem-ja twierdziłem ze szalu nie będzie ale sobie poradzimy -i znow wychodzi na moje.
    Wszystkie komentarze (424)

    Komentarze (424)

     Wszystkie komentarze (424)
     PRZEJDŹ NA WP.PL