Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Nazwisko nowego trenera w Gorzowie poznamy w czwartek

Marcin Malinowski
Marcin Malinowski
W czwartek poznamy nazwisko nowego trenera MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów. Informację o tym na swoim Facebooku opublikował prezes klubu Ireneusz Maciej Zmora.

Od poniedziałku mistrz Polski pozostawał bez trenera. Po czwartej z rzędu porażce do dyspozycji zarządu oddał sięPiotr Paluch. Jak się okazało mecz z KS Toruń był ostatnim, w którym ten szkoleniowiec poprowadził drużynę.


Za pośrednictwem swojego konta na Facebooku prezes Ireneusz Maciej Zmora ogłosił, że już w czwartek poznamy nazwisko nowego trenera MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów. Nie pojedzie on jednak z drużyną do Zielonej Góry, gdzie obowiązki menedżera pełnić będzie dotychczasowy kierownik drużyny - Krzysztof Orzeł. Przypomnijmy, że na mecz ze SPAR Falubazem nie pojadą także odsunięci od składu za słabe występy Krzysztof Kasprzak i Matej Zagar.

Wśród potencjalnych kandydatów do zastąpienia Palucha pojawiały się nazwiska Stanisława Chomskiego i Sławomira Kryjoma. Warto jednak zauważyć, że w swoim wpisie prezes wspomina o trenerze, co eliminowałoby ostatniego z wymienionych, który może pełnić jedynie funkcję menedżera.

Nowy szkoleniowiec pracę z zespołem rozpocznie po meczu z zielonogórzanami.

Dzisiaj o 16.00 podamy nazwisko trenera pierwszej drużyny, który rozpocznie pracę z nią od 25 maja. PS. Cieszę się, że...

Posted by Ireneusz Maciej Zmora on 20 maja 2015

na Facebooku.

Komentarze (55):

Wszystkie komentarze (55)

Komentarze (55)

    Wszystkie komentarze (55)
    PRZEJDŹ NA WP.PL