Najnowsze Wyniki/Kalendarz

GP Polski: Złożono pozew zbiorowy przeciwko PZM

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
18 kwietnia Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym zostało przerwane po dwunastu wyścigach. Większość kibiców, którzy zakupili bilety na te zawody poczuła się oszukana.

Jak poinformował Tomasz Dauerman do sądu został złożony pozew zbiorowy przeciwko Polskiemu Związkowi Motorowemu. By rozwiązać wątpliwości kogo należy pozwać zawnioskowano do Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego o tzw. udostępnienie informacji publicznej. - Otrzymaliśmy nie budzącą wątpliwości informację, że zarówno wnioskodawcą jak i organizatorem interesującej nas imprezy masowej był Polski Związek Motorowy - poinformował Dauerman na stronie prawosportowe.pl.


Co z kibicami, którzy spóźnili się z przesłaniem dokumentów? - Zgodnie z artykułem 11 ustawy o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym, po uprawomocnieniu się postanowienia o rozpoznaniu sprawy w postępowaniu grupowym, sąd zarządzi zamieszczenie ogłoszenia w poczytnej ogólnopolskiej prasie z informacją o możliwości przystąpienia pozostałych poszkodowanych kibiców do istniejącej już grupy. Zatem wszyscy inni będą mogli się „dopisać”, a będą mieli na to czas, bo od chwili zamieszczenia ogłoszenia jest to przedział pomiędzy 1-3 miesiące - stwierdził radca prawny, wykładowca, autor ponad 250 publikacji z zakresu prawa sportowego.

Źródło: prawosportowe.pl

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (26):

Wszystkie komentarze (26)

Komentarze (26)

×
    Wszystkie komentarze (26)
    PRZEJDŹ NA WP.PL