Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Duże zainteresowanie derbami Pomorza

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Już w najbliższą niedzielę Klub Sportowy Toruń podejmować będzie w ramach VI kolejki PGE Ekstraligi drużynę MRGARDEN GKM Grudziądz. Będą to pierwsze w tym sezonie derby Pomorza.

Po piętnastu latach przerwy grudziądzanie zawitali ponownie do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jednak nie tylko dla kibiców Żółto-Niebieskich jest to duże wydarzenie. Z awansu GKM do PGE Ekstraligi cieszą się również kibice toruńscy, którym nie dane było w ostatnich latach systematycznie oglądać derbów Pomorza. Teraz to się zmieni.


Już w najbliższą niedzielę podopieczni trenera Roberta Kempińskiego udadzą się do Grodu Kopernika by rywalizować z Aniołami. Na trybunach z pewnością nie zabraknie kibiców grudziądzkich, którzy mogą się udać do oddalonego około 70 kilometrów Torunia m.in. pociągami sieci Arriva. - Tak jak przed sezonem informowaliśmy, dzięki podpisaniu umowy z jednym z największych przewoźników w regionie, kibice, którzy zakupią bilety na spotkania Klubu Sportowego Toruń na Motoarenie będą mogli przyjechać na mecz za darmo. To oczywiście dotyczy również kibiców GKM, którzy zakupią wcześniej u siebie w klubie lub poprzez Internet bilety na niedzielne derby. Liczymy, że fani żużla w znacznej liczbie pojawią się na stadionie by dopingować obie drużyny - powiedział manager toruńskiego zespołu, Jacek Gajewski.

Jak pokazują pierwsze dni sprzedaży biletów, zainteresowanie meczem jest spore. - Porównując okresy poprzedzające wcześniejsze mecze, sprzedaż idzie bardzo dobrze. Widzimy wyraźną różnice, pewne sektory stadionu są już mocno obłożone. Warto zatem poświęcić chwilę by wcześniej zakupić wejściówki na niedzielne spotkanie i nie czekać na ostatnią chwilę - zakończył Gajewski.

Bilety na mecz KS Toruń - MrGarden GKM Grudziądz można zakupić:
- poprzez internet na stronie www.kstorun.kupbilety.pl,
- na Motoarenie od poniedziałku do piątku od 10 do 16, w sobotę od godziny 10 do 15 oraz w niedzielę od godziny 13,
- w Atrium Copernicus od poniedziałku do soboty w godzinach 10 - 20.

Jednocześnie KS Toruń ma przyjemność zaprosić wszystkich na Dzień Dziecka na Motoarenie. Ruszy on od godz. 13 w Strefie na Awix Arenie oraz na terenach EDF-u na przeciwko Trybuny Głównej ( wyścigi Pit Bike'ów ).

Dla dzieci przewidziano moc atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, zamki, górki wspinaczkowe, trampoliny, zawody Pit - Bike'ów dla dzieci 5-15 lat, animacje, pokazy taneczne cheerleaderek - całość prowadzić będzie Mariusz Składanowski oraz Piotr "Olo" Olszowski. Od 15 z kolei klub zaprasza już do Strefy Niebieskiej w której to nastąpi powrót do poprzedniego tygodnia. Na telebimie wraz z zaproszonymi gośćmi, obejrzeć będzie można mecz Fogo Unia Leszno - KS Toruń.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (32):

Wszystkie komentarze (32)

Komentarze (32)

×
    Wszystkie komentarze (32)
    PRZEJDŹ NA WP.PL