WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

One Sport: "Nie jesteśmy odpowiedzialni za organizację serii eliminacji"

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Odpowiedzialna za organizację Speedway European Champioships firma One Sport, po tym jak w Lendavie nie udało się rozegrać turnieju Challenge Indywidualnych Mistrzostw Europy wydała oświadczenie.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Powodem odwołania sobotnich zawodów w Słowenii były problemy z torem. - Firma One Sport, jako promotor i wyłączny posiadacz praw do turnieju Speedway European Championships, nie jest odpowiedzialna za organizację serii eliminacji do cyklu finałowego. W żadnym stopniu nie jesteśmy odpowiedzialni za nominacje zawodników do eliminacji, wybór organizatora rund kwalifikacyjnych i ich przeprowadzenie - informują przedstawiciele tej firmy.


Ostatecznie turniej nie został przełożony na termin rezerwowy, czyli niedzielę, co też storpedowałoby kolejkę ligową w Polsce, ale na najbliższy piątek. Zmieniona została również jego lokalizacja i zawody odbędą się na toruńskiej Motoarenie. Ich początek zaplanowano na godz. 19:00.

Oświadczenie

Firma One Sport, jako promotor i wyłączny posiadacz praw do turnieju Speedway European Championships, nie jest odpowiedzialna za organizację serii eliminacji do cyklu finałowego. W żadnym stopniu nie jesteśmy odpowiedzialni za nominacje zawodników do eliminacji, wybór organizatora rund kwalifikacyjnych i ich przeprowadzenie.

Po nieudanej próbie rozegrania zawodów "SEC Challenge" w dn. 30.05.2015 w Lendavie w odpowiednich i przede wszystkim bezpiecznych warunkach, cieszy nas szybka i dojrzała decyzja FIM-Europe o wyborze nowego organizatora i przeprowadzeniu zawodów w piątek, 05.06.2015 w Toruniu, dzięki czemu możliwy będzie bezproblemowy start cyklu SEC 2015.

Deklarujemy pełne wsparcie i współpracę z organizatorami z ramienia FIM-Europe i KS Toruń, by rozegrać sprawiedliwe i dobre zawody. Chcielibyśmy jednak jeszcze raz podkreślić, że proces kwalifikacyjny leży w gestii FIM-Europe we wszystkich swoich aspektach.

na Facebooku.

Komentarze (6):

    Pokaż więcej komentarzy (3)
    PRZEJDŹ NA WP.PL