Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Słabe występy zawodników Kolejarza Intermarche Rawicz w Krośnie

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
W czwartek drużynę Kolejarza Intermarche Rawicz czeka wyjazdowy mecz przeciwko KSM Krosno. Dla połowy zawodników Niedźwiadków będzie to pierwszy występ na torze przy ulicy Legionów.

Spośród zawodników, którzy znaleźli się w awizowanym składzie Kolejarza Intermarche Rawicz na mecz w Krośnie najlepiej tamtejszy tor zna Michał Łopaczewski. Wychowanek bydgoskiej Polonii w 2012 roku był zawodnikiem KSM i wystąpił w dwóch domowych spotkaniach tej drużyny, w których łącznie zdobył 10 punktów i bonus w ośmiu startach. Lepiej "Łopata" spisał się przed rokiem, kiedy to dla Niedźwiadków wywalczył 9 "oczek" i bonus w pięciu wyścigach.


Trzykrotnie w ostatnich latach w meczach ligowych na obiekcie w Krośnie wystąpił Mariusz Staszewski. W swoim najlepszym spotkaniu zapisał on na swoim koncie 11 punktów w pięciu startach (sezon 2011). Rok wcześniej zdobył 5 "oczek" w trzech biegach, a w poprzednim sezonie z Staszewski z Krosna wyjechał z 5 punktami w pięciu wyścigach.

Dwa razy w Krośnie ścigał się Wojciech Lisiecki, który zdecydowanie lepiej wspominać może zeszłoroczny mecz przeciwko Wilkom. "Lisek" wywalczył w nim 10 "oczek" i dwa bonusy i był jednym z liderów rawickiego klubu. Wcześniej w Krośnie ścigał się on w 2011 roku. Wówczas był na początku swojej kariery i w czterech wyścigach zdobył punkt.

W awizowanym zestawieniu Niedźwiadków znaleźli się również Anders Thomsen, Steven Mauer i Mateusz Burzyński. Żaden z tych zawodników w przeszłości nie ścigał się na krośnieńskim torze. Nie jest wykluczone, że mimo serii słabych występów kolejną szansę otrzyma Ryan Fisher, lecz dla Amerykanina również byłby to pierwszy start w Krośnie.

Statystyki zawodników Kolejarza Intermarche Rawicz w meczach ligowych w Krośnie (w latach 2010-2014):

ZawodnikMeczePunktyBiegiŚr. bieg
Mariusz Staszewski321131,615
Michał Łopaczewski321131,615
Wojciech Lisiecki21491,556
Anders Thomsennie jechał
Steven Mauernie jechał
Mateusz Burzyńskinie jechałKup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Czy mimo słabych statystyk na krośnieńskim torze Niedźwiadki nawiążą walkę z KSM Krosno?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL