Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Speedway Wanda Instal Kraków 41:47 (wynik)

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Dość niespodziewanym zwycięstwem Speedway Wandy Instal zakończył się niedzielny mecz w Gnieźnie. Gości do triumfu poprowadził Davey Watt, zdobywca 12 punktów z bonusem.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Punktacja:

Speedway Wanda Instal Kraków - 47
1. Andriej Karpow - 10+1 (3,3,3,1*,d)
2. Daniel Pytel - 5+1 (0,0,2*,3,0)
3. Davey Watt - 12+1 (3,2,2,2*,3)
4. Paweł Miesiąc - 6+3 (2*,1,1*,2*)
5. Rafał Trojanowski - 9 (w,1,3,3,2)
6. Daniel Kaczmarek - 5 (3,0,2)
7. Alex Zgardziński (gość) - 0 (w,w,w)

Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - 41
9. Adrian Gomólski - 4+1 (2,2*,0,d)
10. Norbert Kościuch - 13+1 (1*,3,3,1,3,2)
11. Jacob Thorssell - 6+1 (0,1*,1,3,1)
12. Zbigniew Suchecki - 6 (1,2,2,1)
13. Bjarne Pedersen - 8 (3,3,1,0,1)
14. Michał Piosicki - 0 (w,w,0)
15. Dawid Wawrzyniak - 4 (2,2,0)


Bieg po biegu:
1. (64,41) Karpow, Gomólski, Kościuch, Pytel 3:3
2. (65,97) Kaczmarek, Wawrzyniak, Piosicki (w), Zgardziński (w) 2:3 (5:6)
3. (64,94) Watt, Miesiąc, Suchecki, Thorssell 1:5 (6:11)
4. (66,90) Pedersen, Wawrzyniak, Trojanowski (w), Zgardziński (w) 5:0 (11:11)
5. (64,72) Karpow, Suchecki, Thorssell, Pytel 3:3 (14:14)
6. (64,66) Pedersen, Watt, Miesiąc, Piosicki (w) 3:3 (17:17)
7. (65,40) Kościuch, Gomólski, Trojanowski, Kaczmarek 5:1 (22:18)
8. (64,59) Karpow, Pytel, Pedersen, Wawrzyniak 1:5 (23:23)
9. (65,75) Kościuch, Watt, Miesiąc, Gomólski 3:3 (26:26)
10. (65,12) Trojanowski, Suchecki, Thorssell, Zgardziński 3:3 (29:29)
11. (65,25) Pytel, Watt, Kościuch, Pedersen 1:5 (30:34)
12. (65,06) Thorssell, Kaczmarek, Karpow, Piosicki 3:3 (33:37)
13. (64,81) Trojanowski, Miesiąc, Suchecki, Gomólski (d/4) 1:5 (34:42)
14. (65,19) Kościuch, Trojanowski, Thorssell, Pytel 4:2 (38:44)
15. (65,16) Watt, Kościuch, Pedersen, Karpow (d/4) 3:3 (41:47)

Widzów: około 2000
NCD: Andriej Karpow (64,41 - bieg 1)
Zawody zostały rozegrane według pierwszego zestawu startowego.

Wybierz najlepszego zawodnika

Start Gniezno
wybierz zawodnika
  • Adrian Gomólski
  • Zbigniew Suchecki
  • Bjarne Pedersen
  • Norbert Kościuch
  • Jacob Thorssell
  • Michał Piosicki
  • Dawid Wawrzyniak
Speedway Wanda Kraków
wybierz zawodnika
  • Daniel Pytel
  • Davey Watt
  • Paweł Miesiąc
  • Rafał Trojanowski
  • Andriej Karpow
  • Alex Zgardziński
  • Daniel Kaczmarek
Wydarzenie:

Łączyńscy-Carbon Start Gniezno - Speedway Wanda Instal Kraków

Sędzia:

Paweł Słupski

Czy spodziewałeś się zwycięstwa krakowian?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (105):

Wszystkie komentarze (105)

Komentarze (105)

    Wszystkie komentarze (105)
    PRZEJDŹ NA WP.PL