Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Skandal w Szwecji! Hancock rzucił się na Pedersena! (wideo)

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Do ogromnego skandalu doszło podczas meczu Elitserien pomiędzy Piraterną Motala a Dackarną Malilla. Greg Hancock wściekły po tym jak upadł na tor po ataku Nickiego Pedersena, rzucił się na Duńczyka!

Do zdarzenia doszło w 15. wyścigu. Na przeciwległej prostej "Grin" upadł po tym jak wyprzedzał go Pedersen. Amerykanin szybko podniósł się z toru i zaczął biec w kierunku Duńczyka, rzucając się na niego i zwalając go z motocykla.

Na tor w wyniku całej akcji upadł również Michael Jepsen Jensen, jednak on jak i Greg Hancock byli zdolni do wzięcia udziału w powtórce, z której wykluczony został Nicki Pedersen. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Piraterny 50:40.

Zobacz incydentPOLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Grega Hancocka powinna spotkać surowa kara za takie zachowanie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (428):

 • smok Zgłoś
  Z tej strony nie znałem pana Hancocka. Słusznie zrobił. ;D Bezpardonowy atak Duńczyka.
  • Artur Kwiatkowski Zgłoś
   Sam incydent z udziałem Hancocka i Pedersena wyglądał zabawnie ale sprawa jest znacznie poważniejsza - brak jest skutecznych przepisów dyscyplinujących żużlowych piratów takich jak
   Czytaj całość
   Pedersen,Sundstroem i im podobnym,mało tego!Skoro policja ma prawo zatrzymać dowód rejestracyjny i prawo jazdy za spowodowanie wypadku to warto pomyśleć nad wprowadzeniem czegoś podobnego na żużlu - bo czym tak naprawdę różni się Dziki od pierwszego lepszego wariata drogowego?Absolutnie niczym!!!!!Zarówno jeden jak i drugi jest wielkim zagrożeniem dla zdrowia a może nawet życia innych
    Wszystkie komentarze (428)

    Komentarze (428)

    ×
     Wszystkie komentarze (428)
     PRZEJDŹ NA WP.PL