Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zarząd oraz sztab szkoleniowy Startu podał się do dymisji!

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W środę zarząd gnieźnieńskego klubu oraz sztab szkoleniowy w osobach trenera Dariusza Śledzia oraz menadżera Dariusza Imbierowicza podał się do dymisji.

Na ten moment trudno szerzej komentować tę sprawę. Pewne jest jednak, że o dalszych losach zarządu oraz szkoleniowca i menadżera zadecyduje Rada Nadzorcza Start Gniezno S.A. Robert Łukasik podczas krótkiej rozmowy z naszym portalem zapewnił, iż obszerniejsze stanowisko w związku z tym wydarzeniem zajmie w czwartek.

Warto podkreślić, że w najbliższy piątek o godzinie 19 odbędzie się spotkanie Rady Nadzorczej gnieźnieńskiego klubu z kibicami. Będzie ono miało miejsce w pomieszczeniach klubowych bądź na trybunie krytej Stadionu Miejskiego. O wszystkim będziemy informować Państwa na bieżąco.POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (160):

 • FeRrArI Zgłoś
  RUSIECKI MAM NADZIEJE ŻE TO CZYTASZ OPUŚĆ START GNIEZNO!!!!
  • FeRrArI Zgłoś
   Czyli Rusieckiego nie będzie?????
   • nekro-f Zgłoś
    Amon-tak sobie czytam te komentarze kibiców z innych ośrodków i wychodzi na to że ludzie plują na Start głównie z Twojego powodu. Ja nic do Ciebie nie mam,sądzę jednak że powinieneś
    Czytaj całość
    odpuścić trochę jeżeli jesteś inteligentny,a wierzę że jesteś. Tworzy się niepotrzebna agresja na forum. Odpuść chłopie bo przykro jest czytać takie opryskliwe komentarze w stronę Startu. Mogę w tym wypadku na Ciebie liczyć? Nie ciśnij na inne ośrodki i nie zajmuj się ich problemami,a potem zobaczymy czy nadal będą nam zle życzyć. Jeśli tak będzie nadal to sam będę ostro jechał po tych osobach.
    Wszystkie komentarze (160)

    Komentarze (160)

    ×
     Wszystkie komentarze (160)
     PRZEJDŹ NA WP.PL