Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Pechowa niedziela. Kenni Larsen złamał nogę

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Podejrzenia wrocławskich służb medycznych okazały się trafne. Pewne jest już, że Kenni Larsen doznał złamania nogi w dwóch miejscach oraz kostki.

Przypomnijmy, iż Duńczyk zaliczył upadek w dziewiątym biegu meczu Betard Sparta Wrocław - PGE Stal Rzeszów. Po tym incydencie jeździec z kraju Hamleta opuścił tor w karetce, a następnie został nią przetransportowany do szpitala. Jeździec narzekał na silny ból nogi. Lekarze od razu zaczęli podejrzewać złamanie. - Jeszcze nie wiemy co się dokładnie stało Kenniemu, bo czekamy na wieści ze szpitala. Narzekał na silny ból w kostce i nadgarstku - mówił zaraz po meczu trener Janusz Ślączka. Prócz Kenniego Larsena z nawierzchnią zapoznał się także Dawid Lampart. Na szczęście Polak wyszedł z tejże kolizji bez szwanku.


Duński żużlowiec przeszedł już badania w jednym ze szpitali we Wrocławiu, które potwierdziły wcześniejsze przypuszczenia. U Larsena doszło do złamania nogi i kostki. W tym momencie nie wiadomo jak długo potrwa przerwa w startach zawodnika PGE Stali Rzeszów. Warto nadmienić, że zawody we Wrocławiu były rozgrywane na bardzo wymagającym torze. Kierownictwo drużyny przyjezdnej często zgłaszało komisarzowi uwagi co do stanu przygotowanej nawierzchni.

Skrót meczu Skrót meczu Betard Sparta Wrocław - PGE Stal Rzeszów

na Facebooku.

Komentarze (39):

Wszystkie komentarze (39)

Komentarze (39)

    Wszystkie komentarze (39)
    PRZEJDŹ NA WP.PL