Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Emil Sajfutdinow: Na razie nie żałuję przejścia do Unii Leszno

Dawid Borek
Dawid Borek
Po kilku miesiącach startów w Fogo Unii, Emil Sajfutdinow nie żałuje związania się z tym klubem. - Jest bardzo dobra atmosfera. Chciałbym zostać w Lesznie na dłużej - nie ukrywa Rosjanin.

W ubiegłym roku 25-latek startował w barwach toruńskiego klubu. Podczas międzysezonowej przerwy urodzony w Saławacie żużlowiec zmienił barwy i związał się kontraktem z Fogo Unią Leszno. - Leszno mocno mnie naciskało. Chyba bardziej im zależało na mnie niż torunianom. Na razie nie żałuję tego. Atmosfera jest bardzo dobra. Chciałbym zostać tu na dłużej. Liczę, że wspólnie osiągniemy sukces. Wiadomo co mam na myśli. Jeździć w tak mocnej drużynie to wcale nie jest taka prosta sprawa. Wszyscy oczekują od nas zwycięstw, ale rywale jeżdżą z nami z podwójną motywacją - przyznał Emil Sajfutdinow na łamach speedwayekstraliga.pl.


Leszczynianie są aktualnie liderem PGE Ekstraligi. Podopieczni Adama Skórnickiego nie bez powodu są wskazywani jako główny faworyt do mistrzowskiego tytułu. - Nie zapeszajmy. O wszystkim zadecydują play-offy. Jeden słabszy dzień i wszystko może pęknąć jak bańka mydlana. Najważniejsze, abyśmy w decydujących meczach mogli jeździć w pełnym składzie. Wtedy o wynik będę spokojny - dodał Sajfutdinow.

Cały wywiad z Rosjaninem dostępny jest na speedwayekstraliga.pl.

na Facebooku.

Komentarze (39):

 • sympatyk żu-żla Zgłoś
  Emil jak by nikt cię nie znał to mó gł byś mówić to co powyżej jest zapisane u góry.Skończy się kasa i trzeba będzie ruszyć na
  • adi17 Zgłoś
   ZAUWAŻYŁEM ŻE GDZIE JEŹDZI TAM JEST WSZYSTKO OK I CHCIAŁBY ZOSTAĆ NA DŁUŻEJ W TORUNIU TO SAMO PIER...Ł ON MA W DUPIE PRZYWIĄZANIA KLUBOWE TYLKO KASA JAKI FRAJER DA WIĘCEJ TRAFIŁO NA
   Czytaj całość
   BYCZE JAJA 3PKT MNIEJ CZY WIĘCEJ ALE TANIEJ I BEZ KREDYTÓW BANKOWYCH - JEŹDZIJ JAK NAJDŁUŻEJ W LESZNIE
   • moskal Zgłoś
    Emil, patrząc z perspektywy czasu tojednak dobrze że odszedłeś do Leszna. Grisza 2x tańszy a na ta chwile zrobił od ciebie troche wiecej punktów. Pozdrawiam.
    Wszystkie komentarze (39)

    Komentarze (39)

     Wszystkie komentarze (39)
     PRZEJDŹ NA WP.PL