Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tobiasz Musielak: Unia Leszno ma ogromną siłę

Dawid Borek
Dawid Borek
Fogo Unia Leszno z dorobkiem 16 punktów zajmuje obecnie 1. pozycję w tabeli PGE Ekstraligi. - Stanowimy zgrany monolit i to przynosi wspaniały efekt - przyznał Tobiasz Musielak.

"Tofeek" w bieżącym sezonie wystąpił w pięciu spotkaniach Fogo Unii Leszno, w których wykręcił średnią biegową na poziomie 1,250. - Przekonuję się na własnej skórze o tym, że pierwszy sezon w roli seniora nie jest łatwy. Nie idzie mi tak, jak w ubiegłym roku. Robię jednak wszystko, co w mojej mocy, żeby się poprawić. Jak widać, czy ze mną, czy beze mnie, jesteśmy mocni. Siła leszczyńskiej Unii jest ogromna. Zostałem kapitanem w tym roku i przyznam, że nie jest to łatwe zadanie, jednak staram się wykonywać swoje obowiązki rzetelnie - powiedział Tobiasz Musielak w rozmowie z leszczynskisport.pl.

Podopieczni Adama Skórnickiego podczas trwających rozgrywek przegrali tylko dwa z dziewięciu rozegranych spotkań. Byki wygrały między innymi na trudnych terenach w Tarnowie, Gorzowie czy Zielonej Górze. - Każdy z nas jest świetnym zawodnikiem, a wszyscy razem stanowimy zgrany monolit i to przynosi wspaniały efekt. Uważam, że nie powinniśmy patrzeć na sytuację w tabeli. Musimy być skoncentrowani, ponieważ wszystkie drużyny chcą dostać się do play-offów albo napsuć krwi faworytom. Nie ma mowy o dekoncentracji - skomentował Musielak.

źródło: leszczynskisport.pl

Czy Fogo Unia w tym roku wywalczy DMP?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (9):

 • yes Zgłoś
  Unia Leszno w ekstralidze 2015:12 kwietnia Unia Leszno-GKM Grudziądz 54:36;26 kwietnia Unia Leszno-Unia Tarnów 52:38;10 maja Stal Gorzów-Unia Leszno 38:51; 17 maja Stal Rzeszów-Unia
  Czytaj całość
  Leszno 42:48; - 24 maja Unia Leszno-KS Toruń 44:46; 31 maja Falubaz Zielona Góra-Unia Leszno 36:54; - 04 czerwca Sparta Wrocław-Unia Leszno 57:32;rewanż: 21 czerwca GKM Grudziądz-Unia Leszno 44:46; rewanż: 26 czerwca Unia Tarnów-Unia Leszno 43-47.Przewodzą samodzielnie, mając 16 punktów (w tym 2 bonusy) w 9 meczach.
  • yes Zgłoś
   Unia ma w tym roku siłę, jednak nie do końca wykorzystywaną na torze. Stale ktoś (nie z powodu słabości) pozostaje poza składem i meczami.
   • KACPER.U.L Zgłoś
    Wszyscy to wiemy Tofeek i to właśnie boli cwaniaków z miodem w uszach więc wylewają swoje żale i frustracje:)Wracaj jak najszybciej Tobiasz i ciesz nas swoją jazdą.
    Wszystkie komentarze (9)

    Komentarze (9)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL