Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Turniej Chrobrego ponownie przesunięty

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Początkowo turniej "O Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski" miał się odbyć 9 maja, jednak ze względu na przygotowania do półfinału DPŚ organizatorzy przełożyli go na 1 sierpnia.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship
Pewne jest już, że termin zawodów ponownie ulegnie modyfikacji. Wszystko ze względu na fakt, iż drużyna Łączyńscy-Carbon Startu Gniezno najprawdopodobniej wystąpi w meczach barażowych. W związku z tym kibice drużyny z pierwszej stolicy Polski będą przeżywać całkiem długi rozbrat ze swoją ukochaną dyscypliną. Ostatni pojedynek ligowy Orłów zaplanowano na 23 sierpnia, natomiast spotkania barażowe odbędą się 4 i 11 października.


Włodarze klubu z Grodu Lecha postanowili, że podczas tej przerwy odbędzie się tegoroczna edycja turnieju O Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski. - W związku z tym, że naszą drużynę między ostatnim pojedynkiem ligowym a barażami czekać będzie dość długa przerwa, postanowiliśmy, że właśnie ją wykorzystamy na rozegranie Turnieju "O Koronę Bolesława Chrobrego" - przekazał na łamach start.gniezno.pl Dariusz Imbierowicz, prezes TŻ Start Gniezno. Dokładna nowa data zmagań o królewskie trofea nie jest jeszcze znana.

na Facebooku.

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL