WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marcin Turowski najlepszy w Europie

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
W sobotę w Olching rozegrano finał europejskiej edycji Youth Gold Trophy na motocyklach o pojemności 125 ccm. W turnieju najlepszy okazał się [tag=42918]Marcin Turowski[/tag].

Polak w wyścigu finałowym wyprzedził Brytyjczyka Kyle Bickley'a oraz Czecha Filipa Sifaldę.

Na ósmej pozycji sklasyfikowano Karola Żupińskiego, a dziesiąty był Denis Zieliński.


Wyniki:
1. Marcin Turowski (Polska) - 12 (4,3,5) + 1 miejsce w finale A
2. Kyle Bickley (Wielka Brytania) - 12 (2,5,5) + 2 miejsce w finale A
3. Filip Sifalda (Czechy) - 14 5,4,5) + 3 miejsce w finale A
4. Jan Kvech (Czechy) - 13 (4,5,4) + 4 miejsce w finale A
5. Tim Wunderer (Niemcy) - 11 (5,4,2) + 5 miejsce w finale A
6. William Kruit (Holandia) - 8 (1,4,3) + 6 miejsce w finale A
7. Petr Chlupac (Czechy) - 11 (5,2,4) + 3 miejsce w finale B
8. Karol Żupiński (Polska) - 8 (3,3,2) + 4 miejsce w finale B
9. Maximilian Troidl (Niemcy) - 9 (4,1,4) + 5 miejsce w finale B
10. Denis Zieliński (Polska) - 8 (3,5,u) + 6 miejsce w finale B
11. Harry McGurk (Wielka Brytania) - 7 (2,2,3) + 1 miejsce w finale C
12. Marvin Wiegert (Niemcy) - 7 (1,3,3) + 2 miejsce w finale C
13. Finn Loheider (Niemcy) - 1 (1,0,0)  + 3 miejsce w finale C
14. Chayenne Wiegert (Niemcy) - 4 (2,1,1) + 4 miejsce w finale C
15. Kevin Luck (Niemcy) - 4 (3,1,0) + 5 miejsce w finale C
16. Christian Wagemans (Holandia) - 4 (0,2,2) + 6 miejsce w finale C
17. Jeffrey Sijbesma (Holandia) - 1 (0,0,1)
18. Margriet Diever (Holandia) - 1 (0,0,1)
19. Ann-Kathrin Gerdes (Niemcy) - NS
20. Luca Kastner (Niemcy) - NS

Bieg po biegu:
1. Sifalda, Turowski, Zieliński, Bickley, Kruit, Wagemans
2. Wunderer, Kvech, Żupiński, McGurk, M. Wiegert, Sijbesma
3. Chlupac, Troidl, Luck, C. Wiegert, Loheider, Diever
4. Kvech, Kruit, Turowski, McGurk, Troidl, Loheider
5. Bickley, Sifalda , Żupiński, Chlupac, C.Wiegert, Sijbesma
6. Zieliński, Wunderer, M.Wiegert, Wagemans, Luck, Diever
7. Turowski, Troidl, McGurk, Wunderer, Sijbesma, Luck
8. Sifalda, Chlupac, M.Wiegert, Wagemans, C.Wiegert, Loheider
9. Bickley, Kvech, Kruit, Żupiński, Diever, Zieliński (u)

Finał C:
McGurk, M. Wiegert, Loheider, C. Wiegert, Luck, Wagemans

Finał B:
Wunderer, Kruit, Chlupac, Żupiński, Troidl, Zieliński (ns)

Finał A:
Turowski, Bickley, Sifalda, Kvech, Wunderer, Kruit (u)

na Facebooku.

Komentarze (6):

    Pokaż więcej komentarzy (3)
    PRZEJDŹ NA WP.PL