Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Władysław Komarnicki: Wróciły stare problemy Stali

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
- Mecz w Toruniu pokazał, że w Stali wróciły stare problemy. Znowu nie jedzie druga linia. Od Gapińskiego lepiej pojechałby chyba trener Chomski - mówi po meczu na Motoarenie [tag=406]Władysław Komarnicki[/tag].

Spotkanie na Motoarenie miało być poważnym sprawdzianem dla mistrzów Polski, którzy wcześniej bardzo dobrze prezentowali się na własnym torze. Gorzowianie nie byli jednak w stanie dotrzymać kroku ekipie Jacka Gajewskiego i przegrali 56:33. - Można bezwzględnie powiedzieć, że wróciły stare problemy gorzowskiej Stali - powiedział po tym meczu Władysław Komarnicki. - Tradycyjnie kompletnie nie istnieje druga linia. Gdyby trener Chomski miał licencję, to pewnie pojechałby lepiej od Tomasza Gapińskiego. Z góry było wiadomo, że kiedyś trafi się słabszy mecz Bartkowi. Nie można non stop kręcić się w okolicach kompletu. Stało się to niestety dziś. Na wynik nałożyło się wiele czynników. Trener Chomski musi jeszcze dużo pracować z tym zespołem. Może to śmiesznie zabrzmi, ale jedynym plusem jest postawa Kasprzaka po tylu zerach. Przypomniał sobie, że kiedyś jeździł na wysokim poziomie, ale cudu nie zrobił - wyjaśnił Komarnicki.

Teraz przed gorzowianami kolejny trudny wyjazd do Leszna. W ocenie byłego prezesa Stali, zespół powinien skupić się na meczach u siebie i ostatnim spotkaniu rundy zasadniczej w Rzeszowie. - Stal nie ma innego wyjścia. Na miejscu trenera Chomskiego bym ich wszystkich zebrał i kazał od rana do wieczora kręcić kółka. Taki scenariusz to jedyna szansa, żeby myśleć o awansie do pierwszej czwórki - stwierdził Komarnicki.

W niedzielnym meczu na Motoarenie do bardzo wysokiej formy wrócili torunianie. Komarnicki nie jest jednak zaskoczony ich postawą. - Nie mogłem zrozumieć, jakim cudem ta drużyna dała sobie wyrwać jeden punkt w rywalizacji z Falubazem, który miał dwa i pół zawodnika. Inna sprawa, że zielonogórzanom za tamto spotkanie należy się szacunek - dodał na zakończenie Komarnicki.

Skrót meczu KS Toruń - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów


Źródło: PGE Ekstraliga/x-news

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Stal Gorzów awansuje do fazy play-off?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (111):

 • Melbor Zgłoś
  lepiej niech pan Władek przestanie się ośmieszać ,prawda jest naga druga linia to dziadostwo a nie poziom sportowy w wydaniu ekstraligowym czas na młodzież
  • Rysiek z Gorzowa wlkp Zgłoś
   Dziwią mnie komentarze wielbiące Wladko. Ten sam Wladko kiedy Gollob w Zielonej G. zrobił chyba ze 3 pkt ,powiedział "a kto to jest Gollob". Ale jak Tomek robił dwucyfrowe wyniki,mawiał"
   Czytaj całość
   tu w Gorzowie odrodził się nowy Tomasz Gollob". Podobnie w tym sezonie mówił o Adrianie C. o Gapińskim też, kiedy zdobywał brąz...
   • FALUBAZ-ŻARY Zgłoś
    Panie Władku moim zdaniem nic się nie zmieniło ! Chomski bardzo ładnie zrobił tor pod Stal , " kobylaki" u siebie będą bardzo ,bardzo silni , ale wyjazdy przy formie Kasprzaka i Iversena
    Czytaj całość
    to totalny gruz! Zmienia pan zdanie przed meczem i po meczu !!! Przecież tak jest od lat panie Władku ! Nie lubi pan Falubazu i każdy wynik przez pana niekorzystny , faworyzuje pan Stal każdy wynik na ich korzyść !!!ZERO OBIEKTYWIZMU ,TYLKO NORMALNY LOKALNY PATRIOTYZM PANIE WŁADKU!!! Fakt że ja typuję ...bardzo lokalnie ,ale nie w mediach panie Władku ! Moje typy większość ma w d...ie , a pan się ...OŚMIESZA!!!
    Wszystkie komentarze (111)

    Komentarze (111)

    ×
     Wszystkie komentarze (111)
     PRZEJDŹ NA WP.PL