Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Upadek Piotra Protasiewicza w meczu SPAR Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów (fotorelacja)

 Redakcja
Redakcja
Potwierdziły się pierwsze podejrzenia po wypadku Piotra Protasiewicza. Badania wykazały u kapitana SPAR Falubazu złamanie obojczyka. Zobacz zdjęcia ze zdarzenia.

na Facebooku.

Komentarze (14):

 • zks tauronek Zgłoś
  po tym filmiku to normalnie dramat bo pepe pojechał gorzej niż junior. dobrze że vaculika nie wywrócił
  • vuio Zgłoś
   wpieprzył się vaculowi w koło i jeszcze wymachuje obrażony?
   • pawelbdg Zgłoś
    Byłem wczoraj na w69 jechałem z Bydgoszczy zobaczyc jak na tym stadionie sie ogłada zawody może nie jestem zagorzałym kibicem falubazu ale ten falubaz taki dla mnie troszkę bydgoski bo i
    Czytaj całość
    Piotr i A.J. I Grzegorz ;) szkoda mi Piotra facet ma swoje lata ale robotę robi wielka wczoraj miał na prawdę pecha podobało mi sie ze zarówno jedni jak i drudzy zawodnicy zostawiali dobie miejsce pod płotem kultura jazdy zabrakło mi trochę punktów Grzesia i andreasa w pierwszej odsłonie zawodów ward widac ze walczył od lewej do prawej ale jakby maszyna była wolna. Mam pytanie do kibiców z sektora k (siedziałem na b) czy dobrze widziałem ze w waszym sektorze ratownicy reanimowali człowieka? Podziwiam przytomność ze od razu wokaliście lekarza było głośno i wyraźnie was słychać mam nadzieje ze ten kibic doszedł do siebie pozdrowienia zarówno dla ekipy z zielonej góry jak i tarnowa.
    Wszystkie komentarze (14)

    Komentarze (14)

    ×
     Wszystkie komentarze (14)
     PRZEJDŹ NA WP.PL