Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Marcin Grygier: Ta kara to potężne obciążenie dla klubu

Dawid Borek
Dawid Borek
SPAR Falubaz musi zapłacić około 20 tysięcy złotych kary za wydarzenia z meczu z Betard Spartą. - To potężne obciążenie dla klubu - nie ukrywa Marcin Grygier.

Za nieprawidłowe zabezpieczenie meczu zielonogórski klub musi zapłacić karę w kwocie 15 tysięcy złotych, a kara za wywieszenie w trakcie meczu przez kibiców gospodarzy transparentu zwierającego treść powszechnie uważaną za obraźliwą SPAR Falubaz wynosi kolejne 4 tysiące. - Jeśli chodzi o karę finansową, to 19 tysięcy złotych plus około tysiąc kosztów postępowania, a więc łącznie 20 tysięcy złotych nie jest małą kwotą. To potężne obciążenie dla klubu. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że dzisiaj pozyskanie 20 tysięcy do klubu sportowego nie jest prostą sprawą. Ciężko więc mówić, że z takiej kary możemy się cieszyć - ocenił Marcin Grygier z zielonogórskiego klubu w rozmowie z Radiem Zachód.

Za pierwszy z wymienionych czynów, oprócz kary finansowej, Komisja Orzekająca Ligi nałożyła także środek dyscyplinarny w postaci zamknięcia dla publiczności stadionu na jeden mecz ligowy w zawieszeniu na okres sześciu miesięcy. - Szczęście w nieszczęściu, że kara zamknięcia stadionu została zawieszona. Liczymy na to, że wszyscy wezmą to do serca i nikt nie będzie chciał sprawić, aby tę karę odwieszano, bo wtedy po pierwsze będzie kolejna potężna kara finansowa dla klubu, a po drugie taka osoba skrzywdzi kilka czy kilkanaście tysięcy osób, które chcą normalnie kupować bilety i przychodzić na widowisko sportowe, a nie będą mogły tego uczynić ze względu na zamknięcie trybun - dodał dyrektor marketingu w SPAR Falubazie.

źródło: Radio Zachód

SPAR Falubaz ukarany przez KOL

na Facebooku.

Komentarze (83):

 • obserwator 1 Zgłoś
  "- Jeśli chodzi o karę finansową, to 19 tysięcy złotych plus około tysiąc kosztów postępowania, a więc łącznie 20 tysięcy złotych nie jest małą kwotą. To potężne obciążenie
  Czytaj całość
  dla klubu. Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że dzisiaj pozyskanie 20 tysięcy do klubu sportowego nie jest prostą sprawą. Ciężko więc mówić, że z takiej kary możemy się cieszyć - ocenił Marcin Grygier z zielonogórskiego klubu w rozmowie z Radiem Zachód."JEŻELI JUŻ MACIE PROBLEM TO WAM POD POWIEM SKĄD WZIĄĆ TĘ POTĘŻNĄ KWOTĘ - POZBAWCIE WYNAGRODZENIA WSZYSTKIE OSOBY FUNKCYJNE WYSTĘPUJĄCE W TYM MECZU ORAZ DOŁÓŻCIE DO TEGO WYNAGRODZENIE FIRMY OCHRONIARSKIEJ - WYSTARCZY NA TĄ I EWENTUALNĄ NASTĘPNĄ (TAK NISKĄ) KARĘ. GDYBYŚCIE JEDNAK "OBCIĘLI WYNAGRODZENIA" I BYŁO BY ZA MAŁO POPROŚCIE KIERUJĄCEGO KLUBEM - MOŻE SIĘ DORZUCI.
  • ktos tam 39 Zgłoś
   Ja pierd....... 20 tyś. dużo ? To może po prostu a ty ty niedobry tak się nie robi i będzie ok. ŻENADA.
   • Kopite Joda Zgłoś
    19 tysięcy dla klubu który przed sezonem chwalił się grubo ponad 10 mln. budżetem..? nie róbcie sobie jaj.. to pusty śmiech na sali.. tak ba prawdę ta ta kara to raczej nagroda dla
    Czytaj całość
    falubazu.. widać że różowy senator podzialal.
    Wszystkie komentarze (83)

    Komentarze (83)

    ×
     Wszystkie komentarze (83)
     PRZEJDŹ NA WP.PL