Najnowsze Wyniki/Kalendarz

1/2 Srebrnego Kasku: Dominik Kossakowski wygrał w Bydgoszczy (wyniki)

Dawid Borek
Dawid Borek
Dominik Kossakowski wygrał półfinał Srebrnego Kasku, który w czwartek został rozegrany na torze w Bydgoszczy. Drugie miejsce zajął Adrian Cyfer, a trzeci był Paweł Przedpełski.

Oprócz żużlowców, którzy w Bydgoszczy stanęli na podium, do finału Srebrnego Kasku, który odbędzie się 30 sierpnia w Pile, awans uzyskali także Oskar Fajfer, Bartosz Smektała, Marcin Nowak, Adrian Gała i Kacper Woryna. Rezerwowym w finale będzie natomiast Krystian Pieszczek.

Wyniki:

1. Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) - 13 (2,3,3,3,2)

2. Adrian Cyfer (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 12 (3,3,1,2,3)
3. Paweł Przedpełski (KS Toruń) - 12 (2,1,3,3,3)
4. Oskar Fajfer (KS Toruń) - 10 (1,3,2,1,3)
5. Bartosz Smektała (Unia Leszno) - 9 (0,2,3,2,2)

6. Marcin Nowak (MRGARDEN GKM Grudziądz) - 9 (2,3,2,1,1)
7. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław) - 8 (0,d,3,2,3)

8. Kacper Woryna (ŻKS ROW Rybnik) - 8 (u,2,2,3,1)
-----------------------------------------------------------------------
9. Krystian Pieszczek (SPAR Falubaz Zielona Góra) - 7+3 (3,2,1,1,0) - rezerwowy
-----------------------------------------------------------------------
10. Dominik Kubera (Unia Leszno) - 7+2 (3,1,1,0,2)
11. Oskar Ajtner-Gollob (MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia) - 6 (3,1,2,0,0)
12. Daniel Kaczmarek (Speedway Wanda Instal Kraków) - 6 (1,2,1,0,2)
13. Łukasz Kaczmarek (MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów) - 4 (0,0,0,3,1)
14. Dawid Krzyżanowski (KS Toruń) - 4 (1,0,0,2,1)
15. Michał Piosicki (Łączyńscy-Carbon Start Gniezno) - 3 (2,1,0,0,0)

16. Patryk Rydlewski (Polonia Bydgoszcz) - 2 (1,0,0,1,0)
17. Damian Stalkowski (Polonia Bydgoszcz) - ns

Bieg po biegu:
1. (63,15) Ajtner-Gollob, Kossakowski, Rydlewski, Gała
2. (63,88) Pieszczek, Nowak, Krzyżanowski, Woryna (u3)
3. (63,87) Kubera, Piosicki, D. Kaczmarek, Smektała
4. (63,13) Cyfer, Przedpełski, Fajfer, Ł. Kaczmarek
5. (64,53) Fajfer, Pieszczek, Kubera, Rydlewski
6. (65,15) Nowak, D. Kaczmarek, Ajtner-Gollob, Ł. Kaczmarek
7. (63,79) Kossakowski, Smektała, Przedpełski, Krzyżanowski
8. (64,06) Cyfer, Woryna, Piosicki, Gała (d4)
9. (64,50) Smektała, Nowak, Cyfer, Rydlewski
10. (64,85) Przedpełski, Ajtner-Gollob, Pieszczek, Piosicki
11. (65,15) Kossakowski, Woryna, Kubera, Ł. Kaczmarek
12. (65,00) Gała, Fajfer, D. Kaczmarek, Krzyżanowski
13. (66,19) Ł. Kaczmarek, Krzyżanowski, Rydlewski, Piosicki
14. (66,10) Woryna, Smektała, Fajfer, Ajtner-Gollob
15. (65,51) Kossakowski, Cyfer, Pieszczek, D. Kaczmarek
16. (64,40) Przedpełski, Gała, Nowak, Kubera
17. (65,18) Przedpełski, D. Kaczmarek, Woryna, Rydlewski
18. (65,11) Cyfer, Kubera, Krzyżanowski, Ajtner-Gollob
19. (65,12) Fajfer, Kossakowski, Nowak, Piosicki
20. (64,44) Gała, Smektała, Ł. Kaczmarek, Pieszczek

Bieg dodatkowy o 9. miejsce:
21. (65,15) Pieszczek, Kubera

na Facebooku.

Komentarze (25):

Wszystkie komentarze (25)

Komentarze (25)

×
    Wszystkie komentarze (25)
    PRZEJDŹ NA WP.PL