Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Derby w Gorzowie bez kibiców z Zielonej Góry!

Michał Wachowski
Michał Wachowski
SPAR Falubaz Zielona Góra zrezygnował ze zgłoszenia przyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na derby w Gorzowie Wielkopolskim. To między innymi efekt incydentu podczas meczu z Betardem Spartą.

Zielonogórski klub miał czas do piątku, by zgłosić przyjazd zorganizowanej grupy kibiców na derby, który odbędą się 9 sierpnia w Gorzowie Wielkopolskim. - Niezależnie od tego jaki to jest mecz, uważam, że na stadionie zawsze powinny być dwie grupy kibiców wspierających swoje drużyny. Jest to szczególnie ważne podczas derbów, co dodaje wyjątkowego smaku i atmosfery tej imprezie. Mam nadzieję, że ostatecznie klub z Zielonej Góry zgłosi przyjazd grupy zorganizowanej - mówił jeszcze w czwartek prezes MONEYmakesMONEY.pl Stali, Ireneusz Maciej Zmora. Włodarze SPAR Falubazu Zielona Góra nie zmienili jednak swojego zdania i nie zorganizują wyjazdu dla swoich kibiców.


- Mogę potwierdzić, że do zorganizowanego wyjazdu grupy kibiców do Gorzowa rzeczywiście nie dojdzie. To złożona decyzja, będąca efektem różnych okoliczności, jakie w ostatnim czasie się pojawiły - wyjaśnił w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Andrzej Napieraj z ZKŻ SSA. Szersze stanowisko w tej sprawie przedstawił nam rzecznik prasowy SPAR Falubazu - Maciej Grygier.

Jako, że zielonogórski klub nie zdecydował się na przyjazd grupy zorganizowanej, Stal Gorzów będzie miała prawo odmówić wpuszczenia fanów Falubazu na to spotkanie. Nie ogłoszono jeszcze decyzji w tej sprawie.

Czy władze SPAR Falubaz podjęły dobrą decyzję?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (116):

Wszystkie komentarze (116)

Komentarze (116)

×
    Wszystkie komentarze (116)
    PRZEJDŹ NA WP.PL