WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Elitserien: Lejonen Gislaved - Smederna Eskilstuna 35:55, Pawlicki i Okoniewski liderami swoich drużyn

Dawid Borek
Dawid Borek
Smederna Eskilstuna nie miała żadnych problemów, by pokonać w Gislaved miejscową ekipę Lejonen 55:35. W spotkaniu wystąpiło trzech Polaków.

Z Biało-Czerwonych najlepiej spisał się Przemysław Pawlicki, który dla ekipy gości wywalczył 12 punktów i bonus w pięciu wyścigach. "Shamka" w Smedernie skutecznie wspierali Grigorij Łaguta, Kenni Larsen i Magnus Zetterstroem. Rosjanin zdobył 11 oczek i bonus w czterech gonitwach, a na kontach dwóch pozostałych zawodników pojawiło się po 10 punktów i bonus.

Liderem gospodarzy był Rafał Okoniewski. "Okoń" przy swoim nazwisku zapisał 12 oczek w pięciu biegach. Gorszy występ zanotował z kolei Kacper Gomólski, który powiększył dorobek swojej drużyny o trzy punkty.

Punktacja:

Lejonen Gislaved - 35:
1. Peter Kildemand - 4 (2,1,1,0)
2. Pontus Aspgren - 2+1 (1*,1,0,0)
3. Linus Sundstroem - 6+1 (1,1,1*,2,1)
4. Kacper Gomólski - 3 (w,0,2,1)
5. Rafał Okoniewski - 12 (2,3,3,1,3)
6. Mathias Thoernblom - 6+1 (2,1*,0,3)
7. Oliver Berntzon - 2+1 (1*,0,0,1)

Smederna Eskilstuna - 55:
1. Przemysław Pawlicki - 12+1 (3,3,1*,3,2)
2. Peter Karlsson - 4+1 (0,2*,2,0)
3. Kenni Larsen - 10+1 (3,2*,2,3,0)
4. Mikkel Michelsen - 8+2 (2*,2*,3,1)
5. Grigorij Łaguta - 11+1 (3,3,3,2*)
6. Magnus Zetterstroem - 10+1 (3,3,0,2*,2)
7. Linus Ekloef - 0 (0,d,-,0)

Bieg po biegu:
1. Pawlicki, Kildemand, Aspgren, Karlsson 3:3
2. Zetterstroem, Thoernblom, Berntzon, Ekloef 3:3 (6:6)
3. Larsen, Michelsen, Sundstroem, Gomólski (w/2min) 1:5 (7:11)
4. Łaguta, Okoniewski, Thoernblom, Ekloef (d) 3:3 (10:14)
5. Zetterstroem, Michelsen, Aspgren, Berntzon 1:5 (11:19)
6. Pawlicki, Karlsson, Sundstroem, Gomólski 1:5 (12:24)
7. Michelsen, Larsen, Kildemand, Aspgren 1:5 (13:29)
8. Łaguta, Gomólski, Sundstroem, Zetterstroem 3:3 (16:32)
9. Okoniewski, Karlsson, Pawlicki, Thoernblom 3:3 (19:35)
10. Łaguta, Zetterstroem, Kildemand, Berntzon 1:5 (20:40)
11. Thoernblom, Zetterstroem, Berntzon, Ekloef 4:2 (24:42)
12. Okoniewski, Larsen, Gomólski, Karlsson 4:2 (28:44)
13. Pawlicki, Sundstroem, Michelsen, Aspgren 2:4 (30:48)
14. Larsen, Łaguta, Okoniewski, Kildemand 1:5 (31:53)
15. Okoniewski, Pawlicki, Sundstroem, Larsen 4:2 (35:55)

na Facebooku.

Komentarze (8):

    Pokaż więcej komentarzy (5)
    PRZEJDŹ NA WP.PL