Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zmiana w składzie Stali na derby: Pojedzie Linus Sundstroem

Kinga Taisner
Kinga Taisner
W niedzielę popołudniu poznaliśmy skład SPAR Falubazu Zielona Góra na 88. lubuskie derby. W składzie gości pojawił się Patryk Dudek. Gospodarze również dokonali zmiany w składzie.

Skład MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów od sobotniego wieczoru był niepewny, bowiem źle wyglądający upadek zaliczył Matej Zagar w Grand Prix Danii Horsens i nie było wiadomo, jakie będą jego skutki. Na szczęście dla gospodarzy, Słoweniec po przyjeździe do Gorzowa czuł się dobrze, a wyniki badan lekarskich potwierdziły, że nic nie stoi na przeszkodzie by pojechał w lubuskich derbach.


Zmiana w składzie gorzowian więc byłaby niepotrzebna, jednak trener Stanisław Chomski zdecydował, że za Piotra Świderskiego pojedzie Linus Sundstroem. Ostatnie nie do końca udane starty "Świdra" były powodem do refleksji dla trenera żółto-niebieskich, a ich owocem jest właśnie ta zmiana.

Przypomnijmy, że Szwed legitymuje się średnią biegową na Stadionie im. Edwarda Jancarza wynoszącą 1,500 pkt., natomiast Polak ma minimalnie gorszy wynik: 1,455 pkt.

Oficjalnie: Patryk Dudek pojedzie w derbach!

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (27):

Wszystkie komentarze (27)

Komentarze (27)

    Wszystkie komentarze (27)
    PRZEJDŹ NA WP.PL