Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Poważny stan Dawida Krzyżanowskiego. Termiński: Leczenie potrwa dłuższy czas

Dawid Borek
Dawid Borek
Dawid Krzyżanowski zanotował groźny upadek podczas niedzielnego meczu na Motoarenie. Młodzieżowiec toruńskiego klubu po wypadku stracił przytomność.

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce na pierwszym łuku szóstego biegu spotkania między KS Toruń a Fogo Unią Leszno. Dawid Krzyżanowski nie chciał wjechać w upadającego Jasona Doyle'a, co dla młodego zawodnika zakończyło się uderzeniem w bandę. Junior Aniołów stracił przytomność i po kilku chwilach został odwieziony do szpitala.

- Stan naszego zawodnika, który podczas wczorajszego meczu z Unią Leszno uległ wypadkowi - Dawida Krzyżanowskiego - jest poważny. Wstrząśnienie mózgu, nieduże krwiaki mózgu, stłuczenie płuc. Stłuczenie płuc spowodowało odmę. W ciągu tygodnia będziemy wiedzieć, w którą stronę będzie zmierzać stan zdrowia naszego zawodnika. Leczenie niestety potrwa dłuższy czas, być może nawet kilka tygodni lub miesięcy. Trzymam za niego kciuki i życzę temu młodemu człowiekowi szybkiego powrotu do zdrowia - poinformował za pośrednictwem Facebooka Przemysław Termiński.

Stan naszego zawodnika ktory podczas wczorajszego meczu z Lesznen uległ wypadkowi - Dawida Krzyzanowskiego - jest poważ...

Posted by Przemysław Termiński on 10 sierpnia 2015

Skrót meczu KS Toruń - Fogo Unia Leszno


Źródło: PGE Ekstraliga/x-news

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

na Facebooku.

Komentarze (90):

Wszystkie komentarze (90)

Komentarze (90)

×
    Wszystkie komentarze (90)
    PRZEJDŹ NA WP.PL