Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dwie zmiany w składzie Fogo Unii. Byki bez Piotra Pawlickiego

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Fogo Unia dokonała dwóch zmian w stosunku do awizowanego składu. W meczu z Betard Spartą pojadą Dominik Kubera i Tobiasz Musielak. Zabraknie natomiast Piotra Pawlickiego i Tomasa H. Jonassona.

Ostatecznie pod numerem 10. w miejsce szwedzkiego zawodnika kibice zobaczą kapitana zespołu - Tobiasza Musielaka. Parę młodzieżową utworzą natomiast Dominik Kubera i Bartosz Smektała.


By młodzi zawodnicy mogli wspólnie sprawdzić się w meczu ligowym, miejsce w składzie odstąpił znacznie bardziej doświadczony Piotr Pawlicki. - Wiem jak ważne dla każdego młodego zawodnika jest mierzyć się z najlepszymi, wiem również jak bardzo "Smyk" i "Domin" palą się do jazdy z Bykiem na piersi, dlatego wyszedłem dziś z inicjatywą odstąpienia mojego miejsca w składzie na rzecz kolegi z drużyny. Po krótkiej konsultacji z menedżerem Adamem Skórnickim i analizie naszej sytuacji przed rundą play-off ustaliliśmy wspólnie, że będzie to dobra okazja do tego, aby nas młodzieżowcy nabrali ekstraligowego doświadczenia. Oczywiście będę dziś z chłopakami w parkingu i całym sobą będę wspierał naszą drużynę! - poinformował "Piter".

Skład Fogo Unii na mecz ze Spartą:

9. Nicki Pedersen
10. Tobiasz Musielak
11. Przemysław Pawlicki
12. Emil Sajfutdinow
13. Grzegorz Zengota
14. Bartosz Smektała
15. Dominik Kubera

Czy dwie zmiany to dobry ruch Adama Skórnickiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (78):

Wszystkie komentarze (78)

Komentarze (78)

×
    Wszystkie komentarze (78)
    PRZEJDŹ NA WP.PL