Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Adam Skórnicki robi w lidze co chce - Fogo Unia Leszno vs. Betard Sparta Wrocław (wypowiedzi)

Piotr Walkowiak
Piotr Walkowiak
Fogo Unia Leszno sezon zasadniczy zakończyła z dwunastoma wygranymi. - Adam Skórnicki robi właściwie w tej lidze co chce - mówił po meczu wrocławian w Lesznie Piotr Baron.

Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno, 13 punktów): Do pełni szczęścia zabrakło mi punktu w ostatnim wyścigu. Tak bym miał czysty komplet. Nie byłoby wtedy do czego się przyczepić. Trzeba jednak zauważyć, że przed nami najważniejszy etap sezonu. Mam nadzieję, że moja forma będzie jeszcze szła w górę, choć już teraz jest bardzo dobrze. Mało kto się mógł spodziewać przed meczem, że będzie tak zacięty pojedynek. Wrocławianie jednak zawsze się dobrze u nas czuli i nie było łatwo z nimi rywalizować.


Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław, 8+2 punktów): Zawody niezłe, ale trochę się pogubiłem w połowie. Cały czas szukaliśmy, co bieg mieliśmy założone praktycznie co innego. Kombinowaliśmy tak, by było jeszcze lepiej. Na ostatni wyścig już było widać, że wszystko pasuje. Pomogły mi też zawody młodzieżowe sprzed paru tygodni, które odjechałem tu w Lesznie. Ogólnie wszystko do końca nie było jasne, więc mecz mógł się podobać.

Adam Skórnicki (Fogo Unia Leszno): Bardzo ciekawe spotkanie za nami. Cieszę się też, że obie drużyny mogły troszkę potrenować przed play-offami. To jednak była ligowa batalia, jak każda inna. Zawodnicy jechali momentami ostro, ale w miarę fair.

Piotr Baron (Betard Sparta Wrocław): Dla nas w końcu dobry mecz. Cieszę się, bo z dalekiej podróży wrócił nam też Tomasz Jędrzejak. Widać, że treningi przyniosły efekty. Mimo to, że bonus zdobyliśmy wcześniej, moja drużyna chciała walczyć do końca i ja to właśnie lubię, a kibice chcą przecież oglądać mecze rozstrzygające się w wyścigach nominowanych. Gratuluję Adamowi Skórnickiemu, bo robi właściwie co chce w tej lidze.

Byki wyszarpały wygraną - Fogo Unia - Betard Sparta Wrocław (relacja)

Czy Byki sięgną po złoto DMP?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL