Najnowsze Wyniki/Kalendarz

SPAR Falubaz Zielona Góra vs. MRGARDEN GKM Grudziądz: Pomeczowe Hop-Bęc

Dawid Borek
Dawid Borek
Dzięki zwycięstwu nad MRGARDEN GKM-em, SPAR Falubaz utrzymał się w PGE Ekstralidze. Radość z pozostania w elicie przykrywa kontuzja Darcy'ego Warda.

Hop:

Falubaz pokazał moc

Zielonogórzanie po raz pierwszy od dłuższego czasu nie musieli korzystać z zastępstwa zawodnika za kontuzjowanego Jarosława Hampela. SPAR Falubaz udowodnił, że w optymalnym składzie jest bardzo mocnym zespołem i nie dał najmniejszych szans gościom z Grudziądza. Niemal wszyscy seniorzy gospodarzy zanotowali dwucyfrowe dorobki - wyjątkiem był Andreas Jonsson, który zdobył sześć punktów i bonus.

Świetny powrót Patryka Dudka

Pojedynek z MRGARDEN GKM-em Grudziądz był dla "Duzersa" pierwszym i ostatnim meczem ligowym na zielonogórskim torze w bieżącym sezonie. Patryk Dudek w konfrontacji z beniaminkiem nie miał sobie równych - wywalczył on 13 oczek i dwa bonusy.

Tylko Artiom Łaguta nawiązał walkę z Falubazem

Sztab szkoleniowy grudziądzkiej drużyny może być zadowolony tylko z postawy Rosjanina. 24-latek postawił spory opór rozpędzonym gospodarzom i jako jedyny z MRGARDEN GKM-u zdobył więcej niż 10 punktów. Pozostali zawodnicy zawiedli. Wyjątkiem może być jedynie Hubert Łęgowik - młodzieżowiec w swoich gonitwach pokazał się z całkiem dobrej strony.

Bęc:

Kontuzja Darcy'ego Warda

W ostatnim wyścigu niedzielnego meczu Australijczyk zahaczył o tylne koło Artioma Łaguty i wylądował na torze. Dwukrotny IMŚJ został przewieziony do szpitala, gdzie zdiagnozowano przerwanie rdzenia kręgowego. Ward w nocy przeszedł operację.TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (22):

Wszystkie komentarze (22)

Komentarze (22)

×
    Wszystkie komentarze (22)
    PRZEJDŹ NA WP.PL