WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wystartował plebiscyt na piętnastego uczestnika MIM Nice PLŻ

Mateusz Domański
Mateusz Domański
We wtorek wystartował plebiscyt na piętnastego uczestnika Międzynarodowych Indywidualnych Mistrzostw Nice Polskiej Ligi Żużlowej O Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski.

Kibice mogą wybrać zawodnika poprzez głosowanie SMS-owe. Żeby wziąć udział w zabawie, wystarczy wysłać SMS-a na numer 71601 o treści turniej. (numer zawodnika). Koszt jednej wiadomości tekstowej wynosi 1 zł (1,23 zł z VAT). SMS-y można przesyłać w nieograniczonej ilości do 27 sierpnia (czwartek) do godz. 23:59. Wyniki głosowania będą na bieżąco publikowane za pośrednictwem FanPage Startu Gniezno na Facebooku.

Numery zawodników:
1. Adrian Gała
2.Maciej Fajfer
3. Marcin Wawrzyniak
4.Oskar Fajfer
5.Wojciech Lisiecki
6.Dawid Wawrzyniak
7.Michał Piosicki 

Przykład: turniej.1
Powyższa treść oznacza, że głos oddaliśmy na Adriana Gałę.


Wśród osób, które wezmą udział w głosowaniu i wyślą SMS-a ze swoim typem, każdego dnia będą rozlosowywane trzy pojedyncze wejściówki na wrześniowe zawody.

Zawodnicy, którzy ujęci są w głosowaniu, wyrazili wolę wzięcia udziału w zabawie. Pozostali wychowankowie gnieźnieńskiego klubu z różnych przyczyn nie mogą wystąpić w turnieju - Adrian Gomólski i Mirosław Jabłoński (zawody w Niemczech), Kacper Gomólski (Grand Prix Challenge) oraz Krzysztof Jabłoński (brak kontaktu).

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

Który zawodnik jest Twoim faworytem do zwycięstwa w plebiscycie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL