Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Poruszający moment podczas Grand Prix Polski. Darcy Ward ogląda zawody!

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Podczas Grand Prix Polski w Gorzowie kibice, a także zawodnicy dodali wiele otuchy Darcy'emu Wardowi. Przebywający w klinice w Wielkiej Brytanii Australijczyk oglądał zawody w telewizji!

Po upadku Darcy'ego Warda środowisko żużlowe okazało wiele wsparcia Australijczykowi. Kolejny przykład takiego zachowania mieliśmy podczas Grand Prix Polski w Gorzowie, kiedy kibice zgromadzeni na trybunach kilka razy skandowali nazwisko zawodnika.


Ward wraz ze swoimi najbliższymi ogląda zawody w Gorzowie za pośrednictwem polskiej i angielskiej telewizji! Na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym dziękuje za wsparcie! Z kolei na Twitterze Australijczyk przyznał, że słyszy jak kibice skandują jego imię i nazwisko!

W pomoc Australijczykowi włączyło się całe środowisko. Prowadzona jest specjalna akcja sprzedaży koszulek, z których pieniądze mają zostać przekazane na leczenie Warda. Ze wyjątkową inicjatywą wyszedł Greg Hancock, który w Gorzowie startuje w identycznym kevlarze, w jakim rywalizował australijski żużlowiec.

To nie jedyny pomysł Hancocka, by pomóc młodszemu koledze. Amerykanin zaproponował, by podczas turnieju w Toruniu wszyscy żużlowcy wystąpili w strojach Warda! Miałyby one zostać wystawione na aukcje, z których dochód przekazany byłby na potrzeby kontuzjowanego żużlowca.POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (99):

Wszystkie komentarze (99)

Komentarze (99)

×
    Wszystkie komentarze (99)
    PRZEJDŹ NA WP.PL