Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stal Gorzów szuka mocnej "strzelby". Jest kilku kandydatów!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
W zespole MONEYmakesMONEY.pl Stali Gorzów przed sezonem 2016 dojdzie do więcej niż jednej zmiany w składzie. Priorytetem jest sprowadzenie lidera z prawdziwego zdarzenia.

Gorzowianie coraz mocniej myślą o składzie na sezon 2016. Wynik, który osiągnęła drużyna w tegorocznych rozgrywkach, nie satysfakcjonuje działaczy, którzy już wcześniej zapowiadali, że wnioski zostaną wyciągnięte. Klub nakreślił już zresztą strategię działania na najbliższy okres transferowy. - W Gorzowie nie ma przyzwolenia na brak drużyny w fazie play-off. Czekają nas duże zmiany. Stal ma wrócić w przyszłym roku do walki o medale - powiedział w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl Ireneusz Maciej Zmora.

Dla Stali priorytetem będzie znalezienie lidera, na którego pokaźne zdobycze punktowe zespół będzie mógł liczyć w każdym spotkaniu. - To ma być prawdziwa strzelba. Mamy listę, na której znajdują się potencjalni kandydaci do jazdy w naszym klubie. Mówimy w tej chwili o czterech, może pięciu nazwiskach. Jednego z nich chcemy zakontraktować, aczkolwiek musimy poczekać, bo jeszcze nie można prowadzić rozmów - wyjaśnił Zmora.

W tej chwili trudno powiedzieć, czy do Gorzowa trafi zawodnik polski czy zagraniczny. Wiadomo natomiast, że na jednej zmianie w składzie się nie skończy. - Wcześniej zależało nam na tym, by w Gorzowie taką rolę spełniał Polak, który skupi na sobie uwagę mediów. Mieliśmy Tomasza Golloba, później w tej roli zastąpił go Krzysztof Kasprzak, a teraz do jej pełnienia gotowy jest Bartosz Zmarzlik. Dodam również, że w tym zespole dojdzie najprawdopodobniej do więcej niż jednej zmiany -  podkreślił prezes gorzowskiego klubu.

Na liście gorzowian znajduje się już kilka nazwisk. Z naszych informacji wynika, że najwyżej stoją notowania trójki: Greg Hancock, Nicki Pedersen i Tai Woffinden. Stal poważnie zastanawia się także nad Martinem Vaculikiem, Januszem Kołodziejem czy Maciejem Janowskim.

Czy strategia Stali Gorzów na kolejny okres transferowy jest właściwa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (275):

Wszystkie komentarze (275)

Komentarze (275)

    Wszystkie komentarze (275)
    PRZEJDŹ NA WP.PL