Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Stal pójdzie do sądu z Andrzejem Witkowskim?

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Działacze gorzowskiego klubu są oburzeni słowami prezesa PZM Andrzeja Witkowskiego i rozważają skierowanie sprawy na drogę sądową.

- Marka Stal Gorzów jest dla nas największą wartością, z którą utożsamiają się kibice, sponsorzy i lokalny samorząd. W mojej ocenie, jak również zdaniem kancelarii prawnej, z którą konsultowałem całą sprawę, prezes PZM Andrzej Witkowski swoją wypowiedzią naruszył dobra osobiste Stali Gorzów - powiedział w rozmowie z Radiem Gorzów prezes gorzowskiego klubu Ireneusz Maciej Zmora.

Cała sprawa dotyczy wywiadu, którego Andrzej Witkowski udzielił Tygodnikowi Żużlowemu. Prezes PZM wspomniał w nim, że kondycja finansowa Stali jest najgorsza z wszystkich klubów ekstraligowych i dlatego działacze nie powinni starać się o organizację kolejnego turnieju Grand Prix.

- Zastanawiamy się nad skierowaniem sprawy na drogę sądową - podkreślił Zmora. Stal oczekuje od prezesa PZM publicznych przeprosin i zapłaty zadośćuczynienia na cele dobroczynne związane ze środowiskiem żużlowym.

Gorzowianie wprawdzie zapowiadali wcześniej, że tegoroczne Grand Prix Polski będzie ostatnim. Teraz jednak wcale nie jest to oczywiste. Sukces ostatniego turnieju, który odbył się w minioną sobotę, sprawia że Stal poważnie myśli o przedłużeniu umowy z BSI. - Rozmowy są w toku. Cały czas rozmawiamy z BSI i sprawa z pewnością wyklaruje się w tym miesiącu - dodał na zakończenie Zmora.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Stal powinna walczyć w sądzie z Andrzejem Witkowskim?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (133):

 • Speed58 Zgłoś
  Mówmy o tej sprawie wprost. Witkowski zrobił sobie medialny cyrk,podobny do tego,jaki zrobił na Narodowym. Poważnie zastanawiam się,czy ten facet zaślepiony pazernością,jest w pełni
  Czytaj całość
  władz umysłowych. Nie obchodzi mnie jego stanowisko i postawa wobec Stali,ale zadam pytanie,na które każdemu z nas,kibiców,natychmiast przychodzi retoryczna odpowiedź: Witkowski,jak zajmie się Tobą odpowiednia sekcja policji,to już nie będziesz kłapał i mielił ozorem takich głupot. Łapówki...sorry,dywidendy płynące do Twojej kieszeni za działanie na korzyść własną i miasta Warszawy,szybko zmienią właściciela...adwokaci są kosztowni...przekonasz się w niedługim czasie!!!
  • Marcel Słociński Zgłoś
   Dariusz Ostafiński w "Przeglądzie Sportowym" pisze, że nie ma możliwości, aby Stal wniosła pozew przeciwko Witkowskiemu, bo taki jest zapis w umowie. Coś takiego to tylko w Libii za
   Czytaj całość
   Kadafiego, w Cesarstwie Środkowoafrykańskim za Bokassy i w PZM za Witkowskiego. PZPN za czasów Laty to wzór transparentności i demokracji wobec działań Witkowskiego w jego folwarku. Czy naprawdę nie ma instancji, która ukróci tę bezkarność!
   • KACPER.U.L Zgłoś
    Mówi się,nie ruszaj gó..a bo zacznie śmierdzieć.Więc działacze Stali raczej powinni brać to pod uwagę.
    Wszystkie komentarze (133)

    Komentarze (133)

    ×
     Wszystkie komentarze (133)
     PRZEJDŹ NA WP.PL