Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Bartosz Zmarzlik: Ja nic nie muszę, ja tylko mogę awansować do SGP

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Bartosz Zmarzlik stanie przed ogromną szansą awansu do cyklu SGP. 20-latek notuje świetny sezon, a wrzesień może być jego ukoronowaniem. Najpierw wystartuje w Grand Prix Challenge, a dwa tygodnie później może zostać mistrzem świata juniorów.

Bartosz Zmarzlik do tej pory miał okazję startować w Grand Prix z jednorazową dziką kartą. Został najmłodszym zwycięzcą zawodów tej rangi i wielu uważa, że 20-latek jest już gotowy do startów w cyklu Grand Prix jako stały uczestnik. - O tym, czy jestem faktycznie gotowy, przekonam się w sobotę po Grand Prix Challenge - mówi Bartosz Zmarzlik.

Gorzowianin otrzymał dziką kartę na Grand Prix Challenge. Ta nominacja w ogóle nie budziła kontrowersji, bo Bartosz Zmarzlik wyśmienicie spisuje się w tym sezonie. Został wicemistrzem Polski seniorów, młodzieżowym mistrzem kraju, a także zdobył brązowy medal DPŚ. - W Grand Prix Challenge pojadę, by walczyć z całych sił i dam z siebie wszystko. Ja nic naprawdę nie muszę, ja tylko mogę awansować co cyklu SGP - dodaje Zmarzlik.

Walka o trzy premiowane do cyklu SGP miejsca rozegra się w sobotni wieczór na torze w Rybniku, który uchodzi za specyficzny owal.

- W poprzednim sezonie jechałem w Rybniku i było całkiem nieźle. W sobotę przekonamy się, czy ten tor mi pasuje. Z torami bywa tak, że jednego dnia pasuje, a następnego już nie - kończy nasz rozmówca.

Czy Bartosz Zmarzlik awansuje do cyklu SGP?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (36):

 • sympatyk żu-żla Zgłoś
  Bartek jest cię stać ,powodzenia,
  • Marcel Słociński Zgłoś
   Pomimo młodego wieku Bartosz jest poukładanym, rozsądnym człowiekiem i do tego wspaniałym sportowcem. Nie da się Go nie lubić. Trzymam kciuki za występ w Rybniku!A co do nowej formy
   Czytaj całość
   portalu internetowego SF - to niezrozumiałe posunięcie: WP-bis. Kiedyś WP była dla mnie podstawowym źródłem informacji. Od czasu, kiedy stała się mało czytelnym tabloidem, w ogóle tam nie zaglądam. Prawdopodobnie podobnie będzie ze SF Trudno, nie mój biznes. Dziwię się właścicielowi, tym bardziej że dzięki tej zmianie odżyła konkurencja. Jeszcze przedwczoraj pod żadną tam informacją nie było w ogóle komentarzy, a obecnie jest ich po kilkadziesiąt, a nawet po kilkaset. Sam też stopniowo tam dryfuję, bo jest tam przejrzyściej, no i portal ten żyje życiem czytelników. Szkoda, a było tu tak swojsko.
   • Ben Bernanky Zgłoś
    S(y)Fy , co wz odwalacie , wszyscy z tad uciekaja LLLLLLLLLLLLLIIIIIIIPPPPPPPAAAA,
    Wszystkie komentarze (36)

    Komentarze (36)

    ×
     Wszystkie komentarze (36)
     PRZEJDŹ NA WP.PL