Najnowsze Wyniki/Kalendarz

KMŻ Motor Lublin odwołuje się od walkowera

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Niedzielne spotkanie w Lublinie zostało odwołane ze względu na zły stan toru. Dodatkowo sędzia Grzegorz Sokołowski postanowił przyznać walkowera na korzyść pilskiej Polonii. Arbiter uznał bowiem, iż miejscowi celowo przygotowali taką nawierzchnię.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!
Przez kilka dni przed niedzielnym meczem w Lublinie padał deszcz. Fakt ten znacząco wpłynął na kondycję owalu znajdującego się przy Alejach Zygmuntowskich. Przed spotkaniem na torze były prowadzone prace, jednak nie przyniosły one efektu.-  Robiliśmy co się dało, jeździły ciągniki, wcześniej także wszystko było bronowane, jednak wilgotność tej warstwy w niektórych miejscach sprawiła, że nie dało się z tym nic zrobić. Opady były po prostu zbyt duże - przyznał podczas rozmowy z lubsport.pl Jerzy Głogowski. Ponadto trener KMŻ Motor Lublin stwierdził, iż sędzia zbyt pochopnie zdecydował się na walkowera - Uważam, że została ona podjęta zbyt pochopnie. Niejednolita sytuacja na torze sprawiła, że sędzia to zakwalifikował jako celowe nasze działanie.


W poniedziałek władze Koziołków zrobiły pierwszy krok ku temu, aby decyzja Grzegorza Sokołowskiego została zweryfikowana. - Prezes dzisiaj naszykował wszystkie dokumenty i z tego co wiem zostało wysłane odwołanie. Znając jednak takie przypadki z historii będzie bardzo ciężko o pozytywne zakończenie - poinformował trener Głogowski.

Źródło: lubsport.pl

Czy sędzia słusznie przyznał walkowera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (33):

 • Ja z Piły Zgłoś
  Już niedługo poznamy awizowane składy. Coś czuję, że Lublin wystawi najsilniejszy skład, bo pewnie liczą, że GKSŻ odwoła walkowera. Zobaczymy..
  • ArturO PP Zgłoś
   Obyscie dali rade wystartować w 2016, prosto z Piły Wam tego życzę
   • Wolny Wydech Zgłoś
    Dzisiaj w panoramie lubelskiej w TV był mój bohater Zając. Powiedział że mamy 80 tys długu. haha. Ostatnio mówił że 70. On już nic nie czai. W każdym bądź razie, żużel w Lublinie
    Czytaj całość
    umarł. Powiedzieli że kara nie pozwoli wystartować bo nie uzyskamy licencji bo nie damy rady spłacić zaległości i kary. Tak więc mamy co najmniej rok przerwy. Jak tam koledzy z Ostrowa? Zadowoleni? Wreszcie nie będziecie musieli zaglądać do Polski B która tak parzy i jest taka odrażająca. Teraz będą tylko derby wielkopolski.PSPojawił się też Kępa w telewizji, coś tam mówił, ale czy coś z tego wyniknie? Wątpię.
    Wszystkie komentarze (33)

    Komentarze (33)

    ×
     Wszystkie komentarze (33)
     PRZEJDŹ NA WP.PL