Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Nice PLŻ: Pierwszy mecz finałowy w niedzielę na Łotwie

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Pierwszy mecz finałowy Nice Polskiej Ligi Żużlowej odbędzie się w niedzielę 20 września w Daugavpils. Łotysze zgodzili się na zmianę gospodarza nadchodzącego spotkania.

Pierwszy mecz finałowy miał początkowo odbyć się w Ostrowie Wielkopolskim. Problem w tym, że dzień wcześniej na tym obiekcie rozegrana zostanie runda SEC. Prezes ostrowian, Mirosław Wodniczak potwierdził w rozmowie z naszym portalem, że we wtorek podjęto decyzję o przeniesieniu pierwszego spotkania na Łotwę.

Mecz w Daugavpils rozpocznie się w niedzielę o 18:15 czasu polskiego. Rewanż odbędzie się siedem dni później w Ostrowie Wielkopolskim.

Z takiego rozwiązania bardzo zadowoleni są ostrowianie. - Myślę, że z takiego terminu najbardziej będą cieszyć się nasi kibice. Finału, który kończyłby zmagania ligowe, w Ostrowie Wielkopolskim nie było już dawno. Zapowiadają się dwa pasjonujące mecze. My nadal nie zmieniamy swojego podejścia - jedziemy o fajny wynik i liczymy, że nasi fani będą mieć z tego dużo radości - powiedział w rozmowie z WP SportoweFakty prezes MDM Komputery ŻKS OstroviaMirosław Wodniczak.

na Facebooku.

Komentarze (27):

 • HOTwroclaw Zgłoś
  jak zielona nie dostanie licencji za długi, to jedni i drudzy są już praktycznie w Ekstralidze... o ile będą chcieli..
  • piknikpsz Zgłoś
   Co za frajerstwo!!!! Cały misterny plan w pistu!!!! Zaplanowałem sobie finał w Lesznie a tu mi się terminy pokrywają z Ostrovią - szkoda!!! Jadę do Leszna ale nie sprawi mi ten finał
   Czytaj całość
   tyle radości wiedząc że nie będę na finale w Ostrovii. Pokracznie to wszystko zrobiono, dwie drużyny z Wlkp. mają jeden termin finału, POWODZENIA OVIA, szkoda że tym razem tego nie zobaczę!
   • ROW_jaro Zgłoś
    No to powodzonka Ovia, jesteście naprawdę mocni i możecie zrobić (drugą) dużą niespodziankę w finale ligi !!!
    Wszystkie komentarze (27)

    Komentarze (27)

     Wszystkie komentarze (27)
     PRZEJDŹ NA WP.PL