Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sajfutdinow obronił tytuł IME i... doznał kontuzji! Rosjanin szybko wrócił na stadion

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
O ogromnym pechu może mówić Emil Sajfutdinow, który w 14. biegu 4. finału SEC w Ostrowie Wielkopolskim obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Rosjanin trafił w objęcia kolegów i... doznał urazu!

Koledzy z toru oraz teamu Rosjanina wraz z nim cieszyli się z obrony przez niego tytułu Indywidualnego Mistrza Europy. Emil Sajfutdinow trafił w ich objęcia, a następnie tradycyjnie został podrzucany do góry. Niestety w tym momencie doszło do kontuzji zawodnika. Reprezentant Fogo Unii Leszno chwycił się za prawy bark i z grymasem bólu na twarzy wrócił do parku maszyn. Tam nie był w stanie samemu zdjąć kask.

Jak przekazała relacjonująca na żywo wydarzenia z Ostrowa Wielkopolskiego stacja Eurosport, Sajfutdinow ambulansem został odwieziony do szpitala. Pierwsze informacje są takie, że jego bark został wyrwany ze stawu. 

Aktualizacja (21:17):

Emil Sajfutdinow wrócił do parku maszyn i uniósł oba kciuki do góry. Wygląda na to, że jednak wszystko jest w porządku i szybka reakcja lekarzy przyniosła oczekiwany efekt! Całe szczęście, Rosjanin jest uśmiechnięty i nie widać po nim śladu urazu, który jeszcze kilkanaście minut temu wyraźnie mu dokuczał.

na Facebooku.

Komentarze (34):

Wszystkie komentarze (34)

Komentarze (34)

×
    Wszystkie komentarze (34)
    PRZEJDŹ NA WP.PL