Najnowsze Wyniki/Kalendarz

GKSŻ zajmie się sprawą Ostrovii

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Główna Komisja Sportu Żużlowego nie wyklucza kroków prawnych przeciwko działaczom i trenerowi Ostrovii w związku z wydarzeniami po finale Nice PLŻ.

Finał Nice Polskiej Ligi Żużlowej dostarczył wielu sportowych emocji. Dopiero ostatni bieg decydował o tym, kto zostanie zwycięzcą tegorocznych rozgrywek. W dwumeczu lepszy okazał się Lokomotiv Daugavpils. Po spotkaniu w ostrowskim parkingu zawrzało. Działacze MDM Komputery ŻKS Ostrovii zarzucili trenerowi Markowi Cieślakowi, że był pod wpływem alkoholu. Przeprowadzono badanie alkomatem, które wykazało u trenera ostrowskiego klubu promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Z obu stron padały różne oskarżenia. Działacze Ostrovii wydali oświadczenie, że z badaniem nie mieli nic wspólnego. Ostrowska telewizja opublikowała jednak materiał, który pokazał, jak naprawdę wyglądały tego dnia relacje na linii trener - działacze. Po opublikowaniu tego filmu działacze Ostrovii złożyli rezygnację.

Całą sprawą zniesmaczeni są działacze Głównej Komisji Sportu Żużlowego, którzy nie wykluczają wyciągnięcia konsekwencji wobec uczestników niedzielnych zajść. - Jesteśmy zbulwersowani tym, co w niedzielę zaszło w ostrowskim parkingu. To wydarzenia, które stawiają naszą dyscyplinę źle w oczach sponsorów, telewizji, ale przede wszystkim kibiców. Nasi prawnicy analizują regulamin. Nie wykluczamy, że podejmiemy w tej sprawie stosowne kroki i wyciągniemy konsekwencje wobec działaczy Ostrovii i trenera Cieślaka - powiedział członek GKSŻ - Zbigniew Fiałkowski.

na Facebooku.

Komentarze (75):

 • heineken Zgłoś
  Jak czytam te wszystkie wypociny to przypomina mi się akcja z tzw.'TAŚMAMI PRAWDY ' z restauracji SOWA I PRZYJACIELE . Prokurator nie wszczął śledztwa przeciw ministrom, i osobom tam
  Czytaj całość
  występującym tylko wszczął postępowanie karne w stosunku do osób nagrywających. Czy to jest inna POLSKA . Więc moim skromnym zdaniem prokurator i GKSŻ powinny ukarać osobę NAGRYWAJĄCĄ i rozpowszechniającą materiał który był nagrany NIELEGALNIE , bo do legalnego nagrywania prywatnych rozmów mają tylko SŁUŻBY SPECJALNE . Piszę tak ku ostudzeniu co niektórych GORĄCYCH głów piszących tutaj.
  • RECON_1 Zgłoś
   I takie incydenty rzutuja pozniej na cala dyscypline jako sport malych miasteczek i wsi,a z kibicow robiac patologie...ale patrzac na pyskowke w parkingu inaczej myslec sie nie da.
   • Glavnyj Glavnyj Zgłoś
    MDM Komputery ŻKS Ostrovia - Lokomotiv Daugavpils (27.09.2015)
    Wszystkie komentarze (75)

    Komentarze (75)

    ×
     Wszystkie komentarze (75)
     PRZEJDŹ NA WP.PL