WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Skład GKM-u prawie gotowy. Jeleniewski zostaje w Grudziądzu!

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Daniel Jeleniewski to kolejny zawodnik, który przedłużył kontrakt z GKM-em Grudziądz. - Nasz skład na pierwszą ligę jest prawie gotowy - komentuje Arkadiusz Tuszkowski.

Negocjacje z Danielem Jeleniewskim zakończyły się w środę. Wcześniej kontrakty z klubem przedłużyli Artiom Łaguta, Krzysztof Buczkowski i Rafał Okoniewski. - Bardzo się cieszymy z faktu, że udało się sfinalizować kolejną umowę. To oznacza, że nasz skład na rywalizację w pierwszej lidze jest praktycznie gotowy - mówi w rozmowie z WP SportoweFakty Arkadiusz Tuszkowski.

Przed grudziądzanami jeszcze rozmowy z Tomaszem Gollobem. - To jeszcze trochę potrwa. Tomek przechodzi obecnie rehabilitację i chcemy, żeby najpierw na temat jego stanu zdrowia wypowiedział się lekarz. Mogę jednak zdradzić, że najbliższe spotkanie z zawodnikiem mamy zaplanowane na najbliższy wtorek - wyjaśnia prezes Tuszkowski.

Działacze GKM-u wyraźnie podkreślają, że budują drużynę, która w sezonie 2016 ma startować w rozgrywkach pierwszej ligi. - Mogę uspokoić osoby, które snują różne teorie. Skład GKM-u jest budowany na pierwszą ligę. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że przed nami w kolejce do jazdy w PGE Ekstralidze stoją jeszcze dwie ekipy. Nie zamierzamy toczyć żadnej walki o jazdę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po prostu skupiamy się na budowaniu silnej drużyny, która dostarczy wiele radości naszym kibicom - dodaje na zakończenie Tuszkowski.

Czy przedłużenie umowy z Danielem Jeleniewskim to dobra decyzja?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (51):

    Pokaż więcej komentarzy (48)
    PRZEJDŹ NA WP.PL