Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Daniel Kaczmarek chce spróbować sił w Ekstralidze

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Dominik Kubera i Bartosz Smektała to nie jedyni młodzieżowcy, na których może liczyć w kolejnym sezonie Fogo Unia. Swoich sił w PGE Ekstralidze spróbować zamierza także Daniel Kaczmarek.

Wychowanek leszczyńskiej Unii trafił w sezonie 2015 na wypożyczenie do krakowskiej Speedway Wandy Instal, gdzie w jedenastu meczach uzyskał średnią biegopunktową 1,217. Jego postawa w kilku spotkaniach przerosła jednak najśmielsze oczekiwania. Wystarczy wspomnieć o występie w czternastej kolejce, kiedy przeciwko łódzkiemu Orłowi zdobył w sześciu biegach piętnaście punktów.

Daniela Kaczmarka czekają w najbliższym czasie rozmowy o swojej przyszłości. Wbrew wcześniejszym doniesieniom prasowym, nie zamyka się on na jazdę w barwach Fogo Unii Leszno. - Czy jestem gotowy na Ekstraligę? Tego nie wiem. Nie chcę rzucać słów na wiatr i mówić, że tak, a później wozić tyły. Jednak jednego jestem pewien. Na pewno chcę spróbować swoich sił w przyszłym sezonie w Ekstralidze - zadeklarował w rozmowie z WP SportoweFakty.

Jak wynika z naszych informacji, leszczyńscy młodzieżowcy będą mogli liczyć na dużą pomoc ze strony lokalnych sponsorów. Zarówno Dominika Kuberę i Daniela Kaczmarka wspiera m.in. firma Farm2Farm, odpowiadająca za sponsoring takich zawodników jak Nicki Pedersen.

Prócz tego w odwodzie sztabu szkoleniowego znajdują się Marek Lutowicz i Marcin Nowak. Pierwszy z nich zdał w tym roku licencję żużlową, natomiast drugi ścigał się na wypożyczeniu w GKM-ie Grudziądz.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Toruniu. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy Fogo Unia powinna postawić w przyszłym sezonie na Kaczmarka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL