Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Janusz Kołodziej: Pierwszeństwo będzie miała Unia Tarnów

Jakub Czosnyka
Jakub Czosnyka
Janusz Kołodziej nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony klubów. Jego nazwisko znajduje się w zeszytach co najmniej kilku prezesów, jednak on chciałby pozostać w Tarnowie. - Pierwszeństwo będzie miała Unia Tarnów - powiedział Kołodziej.

Sezon 2015 dla Janusza Kołodzieja dobiegł już końca. Trzykrotny Indywidualny Mistrz Polski zakończył go w imponującym stylu, będąc najskuteczniejszym zawodnikiem rundy play-off. Zawodnik zaczyna już planować swoją przyszłość i zdradza, jakimi czynnikami będzie kierować się przy wyborze klubu.

- Skończyliśmy ligę i w przyszłym tygodniu będziemy myśleć co dalej. Na pewno jakieś kluby się odzywają, ale pierwszeństwo będzie miała Unia Tarnów. Wybiorę jednak na pewno ofertę rozwojową i nie będzie tu chodziło w szczególności o finanse, ale o mój rozwój. Wszystko będzie trzeba mocno przemyśleć - powiedział po ostatnim meczu w Tarnowie.

Kołodziej może pochwalić się w ostatnich latach wyjątkową passą, bo od sześciu sezonów nie schodzi z podium Drużynowych Mistrzostw Polski. Reprezentant Polski nie ukrywa, że możliwość walki o medale jest dla niego istotna.

- To jest bardzo ważne, bo niefajnie to wygląda, jak z góry jest założenie, że jedziesz tylko po to, by się utrzymać. Każdy chce jeździć o jak najwyższe cele. Ja wspólnie z drużyną od kilku lat przywożę medale i dla mnie to też jest ważne. Dlatego mocno przeżywam też to, że w tym roku nie walczyliśmy o złoty medal. Jakbyśmy każdego zawodnika z osobna spytali, to każdy powie, że dla niego rywalizacja o najwyższe cele jest istotna. O szczegółach chciałbym jednak porozmawiać z prezesem, żeby sam dowiedział się ode mnie, co jest dla mnie ważne - zakończył.

Czy Janusz Kołodziej zostanie w Unii Tarnów

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (34):

 • BROVAR Zgłoś
  Grupa Azoty chce Hampela gotowa jest jak było dawniej pokryc cały kontrakt a co to rempały to juz jest indywidualny sponsor dla niego, za bardzo nie chce w rzeszowie jezdzic bo tam nie
  Czytaj całość
  płaca na czas sezon sie konczy a on dalej całosci za kontrakt nie dostał a kase czesciowo dostał dopiero gdy chciał odmowic wyjazdu do tarnowa na mecz.
  • Matejos Zgłoś
   Słyszałem informację, że Kołodziej przedstawił bardzo dobrą ofertę Toruniowi i wynika, że jest zainteresowany przejściem. Osobiście jest to dla mnie bardzo dziwna wiadomość i mało
   Czytaj całość
   prawdopodobna... Jednakże o zmianie barw klubowych Vaculika też coś słychać momentami... Czyżby jakieś problemy w Tarnowie? Coś może miejscowi wiedzą? Nie jest to komentarz "pod napinkę". Słyszałem taką informację, więc ją przekazuję aczkolwiek sam nie biorę jej zbytnio pod uwagę, bo dla mnie to wiadomość typu fantasy :D
   • Mik Zgłoś
    dawaj do Leszna...
    Wszystkie komentarze (34)

    Komentarze (34)

    ×
     Wszystkie komentarze (34)
     PRZEJDŹ NA WP.PL