Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tai Woffinden pojawi się na meczu w Ostrowie

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Tai Woffinden będzie gościem specjalnym podczas meczu barażowego pomiędzy MDM Komputery ŻKS Ostrovią a PGE Stalą Rzeszów. Nowy mistrz świata, który w sobotę zapewnił sobie drugi w karierze tytuł, z trybun obejrzy mecz w Ostrowie.

- Udało nam się na mecz ściągnąć Taia Woffindena - powiedział Michał Szymczak, który od kilku dni pełni obowiązki prezesa ŻKS Ostrovia. Brytyjczyk obejrzy zawody w Ostrowie z trybuny głównej i z pewnością zostanie owacyjnie przywitany przez miejscowych kibiców, wszak w sobotę zapewnił sobie drugi w karierze tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu.

Przypomnijmy, że o godzinie 14:45 rozpocznie się prezentacja przed pierwszym meczem barażowym o prawo startu w PGE Ekstralidze pomiędzy wicemistrzem Nice PLŻ a siódmą drużyną ekstraligową. Zdecydowanym faworytem barażu są rzeszowianie, ale zespół z Ostrowa zapowiada walkę o korzystny rezultat. W sezonie 2015 MDM Komputery ŻKS Ostrovia na swoim torze był niepokonany. Zapowiada się ciekawe widowisko na torze Stadionu Miejskiego.

Pogoda w Ostrowie jest piękna i sprzyja przyjściu na stadion. Żużlowcy powoli przyjeżdżają już do parkingu i rozpoczynają przygotowania do meczu barażowego.

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (10):

Wszystkie komentarze (10)

Komentarze (10)

PRZEJDŹ NA WP.PL