Najnowsze Wyniki/Kalendarz

14 maja Grand Prix w Warszawie. Zaproponowano rekompensatę dla kibiców!

Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski
Wiadomo już kiedy odbędzie się przyszłoroczny turniej Lotto Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Organizatorzy poinformowali, iż zawody na Stadionie Narodowym rozegrane zostaną w sobotę 14 maja.

Niespodzianki dla kibiców, dwa zamiast jednego, turnieje żużlowe, preferencyjne możliwości zakupu biletów, program w prezencie - to wszystko jako zadośćuczynienie za nieudaną I edycję Grand Prix w Warszawie.

- Pierwszy raz w historii na PGE Narodowym w Warszawie odbędą się dwa turnieje żużlowe w ciągu dwóch dni - jeden po drugim. Każdy kibic, który brał udział w Lotto Warsaw FIM SGP of Poland w kwietniu tego roku, przy zakupie biletu na przyszłoroczne zawody, otrzyma od PZM darmowy bilet na mecz Polska - Reszta Świata i program w prezencie. Pokażemy, że można zorganizować bardzo dobre zawody. Ceny biletów pozostają na tym samym, niskim poziomie. Bądźcie z nami podczas majowego weekendu z żużlem na PGE Narodowym! - mówił Andrzej Witkowski, Prezes Polskiego Związku Motorowego, rozpoczynając konferencję prasową poświęconą II edycji Lotto Warsaw FIM SGP na PGE Narodowym. Spotkanie Biało-Czerwonych z Resztą Świata rozegrane zostanie dzień po turnieju GP, w niedzielę 15 maja.

Organizatorzy, w tym budowniczy toru, wyciągnęli konkretne wnioski z I edycji i tym razem zamierzają "dmuchać na zimne". - Wyciągnęliśmy wnioski i wiemy już co nie "zagrało" w I edycji. Zrobimy wszystko, żeby zrekompensować kibicom kwietniowe zawody, bo kibice są dla nas najważniejsi. Wierzymy, że tym razem przeżyjemy prawdziwe żużlowe święto na tym pięknym obiekcie, a ponad 50 tysięcy kibiców będzie mogło dopingować młodych zdolnych polskich zawodników - dodał prezes Witkowski.

Wszyscy będą ciężko pracować, by kibice zgromadzeni na PGE Narodowym mogli przeżyć wspaniałe widowisko. Przygotowania do II edycji zakładają wydłużenie czasu potrzebnego na przygotowanie i testowanie toru, by jego nawierzchnia była w jak najlepszym stanie podczas samych zawodów.

- Wszyscy zrobią, co w ich mocy, by to wydarzenie skończyło się tak wielkim sukcesem, na jaki zasługuje i mam nadzieję, że fani żużla w Polsce skorzystają z wcześniejszej możliwości zakupu biletów oraz z bonusa, jakim jest dodatkowy turniej Polska - Reszta Świata - powiedział Torben Olsen, Dyrektor Zarządzający BSI Speedway. - Cieszy imponujący sezon Macieja Janowskiego w FIM Speedway Grand Prix 2015. Ponadto Bartosz Zmarzlik i Piotr Pawlicki zadebiutują w przyszłym roku jako pełnoprawni uczestnicy cyklu SGP, co będzie dodatkową atrakcją dla polskich fanów żużla. A jeśli jeden z polskich młodych żużlowców wygra zawody w Warszawie, to będzie dla wielu kibiców niezapomniany wieczór - dodał.

Ostrą walkę zapowiedzieli już wspomniani dwaj młodzi polscy żużlowcy: Piotr Pawlicki oraz Bartosz Zmarzlik. - To dla nas ogromny zaszczyt móc ścigać się tutaj w Warszawie, na tym wspaniałym stadionie. Mamy nadzieję, że zapełni się on tak, jak podczas I edycji, a my będziemy mieli szansę pokazać wspaniałym polskim kibicom, że jesteśmy najlepsi. W maju przyszłego roku przejmujemy ten stadion.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona dwuetapowo i rozpocznie się już 19 października.

Bilety będą możliwe do nabycia na: www.kupbilet.pl. Ponadto zakupić je będzie można w punktach sprzedaży bezpośredniej.

I ETAP

PAKIET: SGP + Polska - Reszta Świata + program gratis
TYLKO dla osób, które brały udział w Lotto Warsaw FIM SGP of Poland 18.04.2015

KAT. I 49 PLN
KAT. II 59 PLN
KAT. III 69 PLN
KAT. IV 79 PLN
KAT. V 79 PLN
KAT. VI 89 PLN
KAT. VII 99 PLN
VIP SILVER 500 PLN
VIP GOLD 850 PLN

Bilety do nabycia od 19 do 26 października 2015.

II ETAP

PAKIET: SGP + Polska - Reszta Świata
Sprzedaż otwarta Lotto Warsaw FIM SGP of Poland 2016 i Polska - Reszta Świata

KAT. I 79 PLN
KAT. II 89 PLN
KAT. III 99 PLN
KAT. IV 109 PLN
KAT. V 109 PLN
KAT. VI 119 PLN
KAT. VII 129 PLN
VIP SILVER 530 PLN
VIP GOLD 1030 PLN

Bilety do nabycia od 26 października 2015.

II ETAP

Lotto Warsaw FIM SGP of Poland 2016
Sprzedaż otwarta Lotto Warsaw FIM SGP of Poland 2016

KAT. I 49 PLN
KAT. II 59 PLN
KAT. III 69 PLN
KAT. IV 79 PLN
KAT. V 79 PLN
KAT. VI 89 PLN
KAT. VII 99 PLN
VIP SILVER 500 PLN
VIP GOLD 1000 PLN

Bilety do nabycia od 26 października 2015.

#dziejesiewsporcie: sędzia obraził rugbystę. Nazwał go piłkarzemTAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

Czy podoba Ci się rekompensata za kwietniową wpadkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (85):

 • Gaźnik Zgłoś
  Byłem na blamażu SGP na narodowym i więcej na zawody rozgrywane na tego typu obiekcie nie pójdę. Atmosfera jak na meczu siatkówki. I ten wodzirej wrzeszczący: śpiewamy! wszyscy razem!
  Czytaj całość
  Pooooolskaaaaaa, biaaaaałooooo czerwoniiiiiii, ...bum bum bum...bum bum bum...
  • Piotr Gabara Zgłoś
   Kibicowałem, kibicuję i będę kibicował Polakom w GP i w każdych innych zawodach i jak tylko mogę na stadionach, ale niestety w tym turnieju tylko przed telewizorem. Takie przeprosiny i
   Czytaj całość
   w tym terminie to obraza kibiców i żużlowców i jeszcze ta rekompensata - tylko się ośmieszają. Bardzo chcę pojechać jednak honor mi nie pozwala. Pozdrawiam i miłej zabawy.
   • dendryk Zgłoś
    A czy będzie można zostać po GP na stadionie (i tam kimając) przeczekać do bonusa w niedzielę?
    Wszystkie komentarze (85)

    Komentarze (85)

    ×
     Wszystkie komentarze (85)
     PRZEJDŹ NA WP.PL