Najnowsze Wyniki/Kalendarz
/ Na zdjęciu: zawody na poznańskim Golęcinie

We wtorek kolejne zawody na poznańskim Golęcinie

Mateusz Domański
Mateusz Domański
W najbliższy wtorek na poznańskim Golęcinie rozegrany zostanie turniej finałowy Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. Będzie to ostatnia tegoroczna impreza organizowana przez Lechma Oskar PSŻ.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
W zawodach wezmą udział między innymi Dawid Wawrzyniak, Michał Piosicki, Oskar Ajtner-Gollob, Bartosz Smektała czy Dominik Kubera. Finał MIMW będzie imprezą biletowaną. Wejściówki na turniej w formie programów będzie można nabywać w dniu zawodów od godziny 13.00 - płatność kartą lub gotówką. Osoby, które zakupiły mini karnety - programy otrzymają bezpłatnie. Cena programu 10,00 zł - dzieci do lat 12 - jak zwykle wchodzą za darmo po okazaniu legitymacji.

Poznański klub prosi o dojazd komunikacją miejską. Dojście albo od strony ul. Wojska Polskiego, albo od pętli tramwajowej na Ogrodach, przez ul. Botaniczną, wzdłuż Rusałki i stadionu lekkoatletycznego.

Początek turnieju finałowego Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski w Poznaniu zaplanowano na godzinę 15:30.

na Facebooku.

Komentarze (9):

 • sympatyk żu-żla Zgłoś
  Finał powinien przyciągnąć fanów Poznania na Golęcin, Wejściówka nie jest taka wygórowana,
  • P0ZNANIAK Zgłoś
   Pogoda niestety tym razem nie dopisze, bo ma być bardzo zimno, temp. ok 7 stopni na szczęście bez deszczu, ale pochmurno. Na dodatek to dzień powszedni więc na trybunach też pewnie za
   Czytaj całość
   dużo kibiców nie będzie. Nie wiem czy godz. 15.30 nie jest trochę za późna, żeby zdążyć przed zmrokiem, ale patrząc jak ostatnio odjechano 20 biegów w równe 2 godziny to jestem raczej spokojny (chociaż trzeba przyznać że nie było wtedy jakichś groźnych upadków powodujących istotne przedłużenie imprezy). Parę nazwisk z górnej półki warto przyjść zobaczyć jak sobie radzą z innymi zawodnikami. Oczywiście faworytami do zwycięstwa są m in. Kubera i Smektała. Ale powalczyć o podium jeszcze może też Gollob, Borowicz czy wspomniany Piosicki. To będzie ostatnia okazja do powdychania spalonego metanolu w tym roku, więc kto ma możliwość niech ciepło się ubiera i kieruje swoje kroki na Warmińską :). Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia we wtorek na Golaju !
   • yes Zgłoś
    Dziwnie jest sformułowana informacja o uczestnikach. Przy okazji innych jest napisane, że:1. nie ustalono listy, lecz już wiadomo, że pojadą (na przykład) Wawrzyniak i Kubera lub2. jest
    Czytaj całość
    lista już startowa, na której figurują (na przykład) Piosicki lub Smektała.
    Wszystkie komentarze (9)

    Komentarze (9)

    PRZEJDŹ NA WP.PL