Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tomasz Gollob trzyma kciuki za młodych

 Redakcja
Redakcja
- Mamy w GP młodych, niezwykle zdolnych zawodników. W Warszawie na pewno będzie rywalizować aż trzech Polaków i myślę, że kibice nie zawiodą i docenią ich pracę oraz poświęcenie - mówi Tomasz Gollob, polski Indywidualny Mistrz Świata z 2010 roku.

"Chudy" jest przekonany, że 14 maja 2016 r. na PGE Narodowym odbędą się wspaniałe zawody Lotto Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. - Należy patrzyć w przyszłość i na to, co nas czeka - podkreśla Tomasz Gollob. - To co było wczoraj jest już historią, to co będzie jutro warto wspierać - dodaje najlepszy polski żużlowiec w historii.

Tomasz Gollob niedawno przeszedł trudną operację kręgosłupa, ale nie poddaje się. - Jestem szczęśliwym człowiekiem i spełnionym sportowcem - mówi. Jego wirtuozeria w cyklu Grand Prix jest podkreślana przez wielu zawodników.

Podczas Gali PGE Ekstraligi Gollob został doceniony przez redakcję sportową nc+, która przyznała mu nagrodę za "Wyścig sezonu 2015". Zawodnik przyznał, że wyścig z meczu PGE Ekstraligi MRGARDEN GKM Grudziądz - MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów, był piękny, ale również w jego historii startów w cyklu Grand Prix ma swój ulubiony bieg. - Ten bieg ligowy porównałbym z wyścigiem, który wygrałem z Jimmym Nilsenem we Wrocławiu w 1999 roku - on był chyba najpiękniejszym moim biegiem w karierze, ale wtedy było to w cyklu Grand Prix - wspomina Gollob.

Jego zdaniem wspaniałych wyścigów nie zabraknie również podczas majowej LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix, na którą zaprasza kibiców.

Bilety na zawody do nabycia na: www.kupbilet.pl. Ponadto bilety do nabycia w punktach sprzedaży bezpośredniej. Szczegóły www.sgpnarodowy.pl.

I ETAP
PAKIET: SGP + Polska-Reszta Świata + program
TYLKO dla osób, które kupiły bilet na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 18.04.2015

KAT. I 49 PLN
KAT. II 59 PLN
KAT. III 69 PLN
KAT. IV 79 PLN
KAT. V 79 PLN
KAT. VI 89 PLN
KAT. VII 99 PLN
VIP SILVER 500 PLN
VIP GOLD 850 PLN
BILETY DO NABYCIA OD 19 DO 25 PAŹDZIERNIKA 2015 DO GODZ. 23.59

II ETAP
PAKIET: SGP + Polska-Reszta Świata
Sprzedaż otwarta LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2016 i Polska – Reszta Świata

KAT. I 79 PLN
KAT. II 89 PLN
KAT. III 99 PLN
KAT. IV 109 PLN
KAT. V 109 PLN
KAT. VI 119 PLN
KAT. VII 129 PLN
VIP SILVER 530 PLN
VIP GOLD 1030 PLN
BILETY DO NABYCIA OD 26 PAŹDZIERNIKA 2015

II ETAP
LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2016
Sprzedaż otwarta LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland 2016
KAT. I 49 PLN
KAT. II 59 PLN
KAT. III 69 PLN
KAT. IV 79 PLN
KAT. V 79 PLN
KAT. VI 89 PLN
KAT. VII 99 PLN
VIP SILVER 500 PLN
VIP GOLD 1000 PLN
BILETY DO NABYCIA OD 26 PAŹDZIERNIKA 2015

KLIKNIJ i przejdź na stronę sprzedażową! -->>>KUP BILET NA 2020 PZM WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND (PGE NARODOWY, 16.05.2020)

na Facebooku.

Komentarze (3):

 • yes Zgłoś
  Już wiem dlaczego nie widzę Golloba w niebieskiej koszuli. Teraz reprezentuje inne interesy. Artykuł SF zaczyna się "niby" o trzech młodych jadących w Warszawie, potem jest o wspaniale
  Czytaj całość
  zapowiadającym się Narodowym i biletach na na ten turniej.Rok temu też było o szczęśliwym Gollobie oraz czekających wspaniałościach w Warszawie. Reklama jest dźwignią handlu. Abstrahując od tej reklamy - denerwują mnie na przykład te, w których wiewiórka, niedźwiedź lub niemowlę namawiają mnie do kupienia czegoś lub wzięcia pożyczki."To co było wczoraj jest już historią, to co będzie jutro warto wspierać" - nie wspomina jak czuł się w czasie "kwietniowej historii".
  • MalinowySasha Zgłoś
   Pocieli i potną bo zapewne przez najbliższe dni jeszcze będą kawałki tego wywiadu wstawiane jako nowe posty i zadowoleni... Panowie z WP :)
   • sympatyk żu-żla Zgłoś
    Tomek jesteś ikonom nikt tego ci nie weźmie zasłużyłeś sobie na to, Temat bycia zawodnikiem należy do ciebie .Nie należało by się przekwalifikować na szkoleniowca, powodzenia na
    Czytaj całość
    torze,

    Komentarze (3)

    PRZEJDŹ NA WP.PL