Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Jocz

Adrian Miedziński: KS Toruń ma pierwszeństwo w negocjacjach

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Adrian Miedziński jasno deklaruje, że chciałby zostać na kolejny sezon w KS Toruń. Wychowanek Aniołów ma już zaplanowane spotkanie z włodarzami klubu. Tematem będą warunki kontraktu na przyszły rok.

W Grodzie Kopernika zaczęli już budowę zespołu na sezon 2016, przestępując do rozmów z dotychczasowymi żużlowcami Aniołów. Klub negocjował już między innymi z Chrisem Holderem, ale na razie nie doszedł do porozumienia w sprawie kontraktu na przyszły sezon.

Jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego w zespole na rok 2016 zostanie wychowanek KS Toruń - Adrian Miedziński. Jasno deklaruje on swoje przywiązane do klubu i jak przyznaje, czeka na rozmowy o swoim kontrakcie.

- Chcę zostać na kolejny sezon w Toruniu i mam nadzieję, że tak się stanie. Nie prowadziłem jeszcze z klubem żadnych rozmów, ale jesteśmy umówieni na spotkanie - zadeklarował "Miedziak" w rozmowie z naszym portalem.

Zawodnik ten zaznacza przy tym, że nie interesują go na tę chwilę propozycje ze strony innych ekstraligowych klubów. Włodarze innych ekip muszą sobie zdawać sprawę, że jest on w zasadzie nie do wyciągnięcia z Grodu Kopernika. - Tak jak w poprzednich latach KS Toruń ma pierwszeństwo w negocjacjach . Dobrze mi w tym klubie i bądźmy dobrej myśli - powiedział Miedziński.

W zakończonym już sezonie zawodnik ten uzyskał średnią biegopunktową 1,532. W dalszym ciągu pozostaje jednak ważnym ogniwem w talii menedżera Jacka Gajewskiego.

Czy KS Toruń powinien zatrzymać Adriana Miedzińskiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (29):

 • PiiT Zgłoś
  Gorszego sezonu już Miedziak nie będzie miał...na usprawiedliwienie jeździł z kontuzją..i jeszcze jedna kwestia...najważniejsza ...on bardzo przeżywał gorycz porażki i jako jednemu z
  Czytaj całość
  nielicznych w zespole naprawdę mu zależało !Poobserwujcie tą armię zaciężną po słabym meczu...maja porażkę w 4 literach..W oczach Holdera to widziałem..i Gomólskiego ,Fajfera czy Łaguty..a Miedziak zawsze był wtedy załamany..Nie mam więcej pytań.Bo oczy nigdy nie kłamią!
  • Gerhard Malberg Zgłoś
   Chcialoby sie kogos lepszego,mlodszego,bardziej pewnego i przewidywalnego.Ale jak nie ma takiego, to zatrzymamy Miedzinskiego.
   • sympatyk żu-żla Zgłoś
    Miedziak wychowanek klubu średnia biegowa na sezon nie zła ,Cały czas siedzi w jednym klubie ,Fani Toruńscy za pewnie go lubią ,Zawodnik chce pozostać w Toruniu więc niech zostanie .Nie
    Czytaj całość
    słyszałem w żadnych nowinkach aby ktoś ubiegał się z klubów ex ligowych za tym zawodnikiem,
    Wszystkie komentarze (29)

    Komentarze (29)

     Wszystkie komentarze (29)
     PRZEJDŹ NA WP.PL