Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Patryk Dudek zostaje w SPAR Falubazie? "Jestem spokojny, mam ważny kontrakt"

Piotr Walkowiak
Piotr Walkowiak
Od początku swojej kariery Patryk Dudek jest związany ze SPAR Falubazem Zielona Góra. Nic nie wskazuje na to, że zmieni się to w sezonie 2016. - Jestem spokojny, ponieważ mam ważny kontrakt - zdradza DuZers.

Patryk Dudek jak najbardziej aktywnie stara się wykorzystać ostatnie dni w sezonie w 2015. Właśnie dlatego w sobotę wziął udział w 65. edycji Memoriału Alfreda Smoczyka, gdzie okazał się nieuchwytny. - Było fajnie. Udało się wygrać wszystkie biegi, a stawka była przecież wyrównana. Tor też pozwalał na walkę. Najważniejsze, że cało i zdrowo te zawody objechane - powiedział zielonogórzanin.

Niedziela dla DuZera stała jednak również pod znakiem żużla. Wystartował on bowiem w Ostrowie w Łańcuchu Herbowym, który był jego ostatnim turniejem w roku 2015. - W niedzielę oficjalnie skończyłem sezon. Mieliśmy jechać jeszcze na zawody do Niemiec, ale zdecydowaliśmy, że z nich zrezygnujemy. Jest teraz zdecydowanie chłodniej i to nie sprzyja ściganiu - przyznał.

Patryk Dudek w Lesznie był poza zasięgiem rywaliPatryk Dudek w Lesznie był poza zasięgiem rywali
Październik i listopad to dla żużlowców najczęściej okres rozmów o kontraktach w lidze na następny rok. Nie inaczej jest w przypadku Dudka, który jednak najprawdopodobniej zostanie w SPAR Falubazie. - Jestem spokojny, ponieważ mam ważny kontrakt w Falubazie. W zimę dodatkowych nerwów nie będzie, ponieważ za granicą już też mam wszystko podpisane. Szykuje się więc u mnie cisza i spokój - zdradził.

Zielonogórzanie nie włączyli się do walki o medale Drużynowych Mistrzostw Polski 2015. Czy zarząd klubu zbuduje jednak teraz taki zespół, który powinien dostać się do play-offów? - Myślę, że to nie jeszcze czas na takie rozmowy. Poczekajmy z tym do wiosny. Skład będzie już wtedy potwierdzony i będzie można coś więcej powiedzieć o sile drużyny - zakończył Patryk Dudek.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

Czy Patryk Dudek powinien zostać w SPAR Falubazie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

×
    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL