Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Wojciech Tarchalski

Betard Sparta będzie mieć sześciu seniorów

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Betard Sparta Wrocław pozyskała Szymona Woźniaka i jest coraz bliższa skompletowania składu na sezon 2016. - Na pewno pojawi się u nas dodatkowy senior - tłumaczy Piotr Baron.

Pomysł sprowadzenia Szymona Woźniaka pojawił się we Wrocławiu już wcześniej. - Chcieliśmy go już w ubiegłym roku - zdradza Piotr Baron. - Nie udało nam się wtedy dogadać i musieliśmy poczekać jeszcze rok. Uważam, że trafia do nas wielki talent. To młody zawodnik, który bardzo chce pracować. A to są bardzo ważne aspekty - wyjaśnia menedżer wrocławskiej ekipy.

Sparta przedłużyła już wcześniej umowy z Taiem Woffindenem i Maciejem Janowskim. W tej chwili trudno powiedzieć, którzy seniorzy z tegorocznego składu pozostaną we Wrocławiu. Niepewna jest zwłaszcza przyszłość Michaela Jepsena Jensena i Tomasza Jędrzejaka. - Musimy poczekać na konkrety. Na ten moment rozmawiamy i mamy w głowie pewne plany. Publicznie o nich opowiadać jednak nie zamierzam - podkreśla Baron.

Wiadomo jednak, że w kadrze wrocławskiego zespołu na pozycjach seniorskich będzie więcej zawodników niż miejsc w składzie. - Rozważamy jak podejść do tematu budowy zespołu. Na ten moment nie ma decyzji, czy ktoś od nas odejdzie. Mogę jedynie zdradzić, że będziemy mieć jednego zawodnika więcej. Na kolejne ruchy kadrowe musimy jednak poczekać. Mamy na to trochę czasu. To, co było najważniejsze, już zrobiliśmy - dodaje na zakończenie opiekun wrocławian.

Czy pozyskanie Szymona Woźniaka to dobry ruch wrocławian?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (13):

 • Leonidas spod Termopil 1 Zgłoś
  Jarek do Wrocławia i skład marzenie, mistrzowski.
  • Leonidas spod Termopil 1 Zgłoś
   Moim zdaniem sytuacja wyjściowa Sparty jest nader korzystna. Duży plus to odejście MJJ, szósty senior to sprawa drugorzędna. Według mnie Woźniak to bardzo dobre wzmocnienie, które
   Czytaj całość
   sprawia, że Sparta w przyszłym sezonie zdecydowanie i planowo podąży w kierunku PO i walki o mistrzostwo. Jędrzejak mimo mojego sceptycyzmu niech zostanie, myślę że na niektórych torach kilka punktów zrobi. Gdyby MJJ został wtedy Ogór musiałby odejść aby na jego miejsce ściągnąć kogoś lepiej punktującego.A tak na marginesie to jak wygląda sprawa kontraktu Hampela?
   • luk_wts Zgłoś
    Najważniejsze, żeby tomas68 raz na zawsze się odje..bał od tego forum i każdego innego
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL