Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Greg Hancock otrzymał ofertę od KS Toruń

Damian Gapiński
Damian Gapiński
KS Toruń kompletuje skład na przyszły sezon. Nie jest wykluczone, że jednym z podstawowych ogniw będzie Amerykanin Greg Hancock.

Już dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że KS Toruń jest oficjalnie zainteresowany pozyskaniem Grega Hancocka. Pojawienie się konkretnej oferty było tylko kwestią czasu. Takowa została Amerykaninowi złożona już wcześniej. - Greg otrzymał od nas konkretną ofertę startów. Teraz ma czas na jej przemyślenie. Wierzę, że będzie startował w barwach naszego klubu. Nie daliśmy mu jakiegoś terminu ostatecznego, w którym oczekujemy odpowiedzi. Nie będziemy jednak czekali w nieskończoność. Mam nadzieję, że ewentualne porozumienie nastąpi możliwie najszybciej - powiedział Przemysław Termiński.

W piątek zaplanowane było spotkanie z Hancockiem, do którego jednak nie doszło. Jak udało nam się ustalić istnieją rozbieżności pomiędzy oczekiwaniami zawodnika, a warunkami oferowanymi przez klub.

Właściciel toruńskiego klubu potwierdził również, że klub jest zainteresowany pozyskaniem Norberta Krakowiaka. - To transfer, do którego mocno namawia mnie menedżer Jacek Gajewski. Zawodnik jest zachwalany jako obiecujący. Nie jestem jednak jakimś specjalnym zwolennikiem tego posunięcia - dodał Termiński.

Przypomnijmy, że już wcześniej klub poinformował o porozumieniu z Martinem Vaculikiem.POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (62):

 • RECON_1 Zgłoś
  Podejrzewam ze rozbieżności ze strony Jankesa dotyczą finasow,po zeszlorocznym malym ostracyzmie do jego osoby znów jest zawodnikiem którego kazdy by chcial mieć u siebie.
  • W69bis Zgłoś
   Rydzyki co się tak unosicie z entujzazmem, skoro E-liga będzie tylko 6 ekip, a wiadomo że Gorzów i Rybnik będa biedę klepać. Też mi mistrzostwo...
   • KACPER.U.L Zgłoś
    Zdjęcie uśmiechniętego jak zawsze od ucha do ucha Mistrza Świata z fałszywym odbiciem mówi wszystko w tym temacie.Amerykański sen o Polskim Eldorado wciąż trwa.
    Wszystkie komentarze (62)

    Komentarze (62)

    ×
     Wszystkie komentarze (62)
     PRZEJDŹ NA WP.PL