Najnowsze Wyniki/Kalendarz

PL: Nadzieja brytyjskiego żużla wybrała klub

Dawid Cysarz
Dawid Cysarz
Robert Lambert jest uznawany za największy talent w brytyjskim żużlu. Młody zawodnik swoje możliwości pokazał już w meczach Elite League oraz zmaganiach Drużynowego Pucharu Świata.

W sobotę zakontraktowanie tego żużlowca ogłosili działacze Newcastle Diamonds. Z pewnością umowa z tym zawodnikiem to duży sukces przedstawicieli Diamentów. W zespole z Newcastle startować będą ponadto Ludvig Lindgren, Tero Aarnio i Steve Worrall.

Nowym Tygrysem z Sheffield został natomiast Richard Hall. W ostatnich dniach powiększyła się także kadra Berwick Bandits. Kontrakt z klubem parafował Holender Theo Pijper

Ben Barker zdecydował się na występy dla Glasgow Tigers. Z kolei już trzeciego Duńczyka zatrudnili działacze Peterborough Panthers. Przez kolejny rok punkty dla tej drużyny zdobywał będzie Ulrich Oestergaard.

Blisko zakończenia budowy składu na przyszłoroczne rozgrywki jest zespół Rye House Rockets. W drużynie z Hoddesdon występować będą Edward Kennett, Nicolai Klindt, Leigh Lanham, Kasper Lykke Nielsen i Ben Morley.


na Facebooku.

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL