Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Greg Hancock w barwach Stali Rzeszów / Greg Hancock w barwach Stali Rzeszów

Greg Hancock zbliża się do Torunia. "To najbardziej konkretna oferta"

Michał Wachowski
Michał Wachowski
Menedżer Grega Hancocka, Rafał Haj, przyznaje, że żaden inny klub w Polsce nie zabiega z takim zaangażowaniem o Amerykanina jak KS Toruń. Niewykluczone, że jeszcze w listopadzie obie strony znajdą porozumienie.

Przesądzone jest to, że Greg Hancock nie będzie jeździć w borykającej się z problemami finansowymi Stali Rzeszów. Amerykanin ma obecnie kilka ofert ze strony polskich klubów, ale jak dowiadujemy się od jego menedżera, zdecydowanie najbliżej mu do KS Toruń. Jak pisaliśmy już wcześniej, Anioły złożyły mu oficjalną propozycję kontraktu.

- W przypadku Torunia podoba nam się to, że klub jest w zatrudnienie Grega bardzo zaangażowany. Nie ma obecnie drugiego klubu w Polsce, który tak mocno zabiegałby o tego zawodnika. Są co prawda inne propozycje, ale ta ze strony KST jest najbardziej konkretna - przyznał menedżer zawodnika, Rafał Haj w rozmowie z naszym portalem.

Włodarze KS Toruń liczą na to, że decyzja Hancocka w sprawie reprezentowania ich barw zapadnie w ciągu najbliższych dni. Jak tłumaczy Rafał Haj, Amerykanin nie chce jednak podejmować zbyt pochopnej decyzji. - Nie będę wypowiadać się za zawodnika o sprawach finansowych. To musi pozostać między nami i klubem. Co do kontraktu, to chcielibyśmy podpisać go w okolicach grudnia. Wiemy, że Toruń chciałby porozumieć się jak najszybciej, ale wychodzimy z założenia, że jeśli klubowi zależy na zawodniku, to jest w stanie nawet trochę dłużej poczekać. W przeszłości było już parę sytuacji, kiedy Greg zbyt pochopnie podejmował decyzję co do przynależności klubowej i nie zawsze wychodziło mu na dobre. Teraz ważne są dla niego dwie rzeczy: drużyna, do której trafi powinna walczyć o najwyższe cele i pokazać, że naprawdę jej na Gregu zależy - podsumował menedżer Hancocka.

TAURON zaprasza na Speedway Euro Championship w Gnieźnie. Oglądaj w Eurosporcie!

Czy KS Toruń byłby dobrym wyborem Hancocka?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (67):

 • von_Jungingen Zgłoś
  Grek już się zbliża, już puka do Apatora drzwi, pobiegnę go z flaszką przywitać, ze strachu falubazowe serce drży. O szczęście niepojęte, Grek sam odwiedza nas, o szczęście
  Czytaj całość
  niepojęte fallusów niepewny byt.
  • miroslaw998 Zgłoś
   "Teraz ważne są dla niego dwie rzeczy: drużyna, do której trafi powinna walczyć o najwyższe cele i pokazać, że naprawdę jej na Gregu zależy - podsumował menedżer Hancocka."Jakie to
   Czytaj całość
   przykre gdy człowiekowi przychodzi czytać takie delikatnie nazywając dyrdymały.Może ktoś ma mu wylizać albo ...Klub może poczekać ale aby tak zastanowić się chwilę że ten klub na co dzień zabiega o pieniądze o ludzi dla których tworząc drużynę chce pracować i przygotować zarówno okres przygotowania jak i mieć także czas na tak zwaną "jazdę na sucho" na przysłowiowym papierze,to już trudno pojąć.Owszem,nikt nie przeczy że Greg ma wyjątkowy organizm i tego że nie robi wyniku ale przypomnijmy sobie też czasami sytuacje odwrotne że wspomnę tu o Rusku.Gdy Toruń ogłaszał skład na ubiegły sezon,wielu krzyczało że to paka typowych walczaków będzie. Obserwatorom nie trzeba przypominać w jaki sposób kilka razy Rusek walczył i z kim walczył.Pierwszy bieg,ludzie pełni oczekiwań,wszyscy pod taśmą a Rusek-wykluczony za 2 minuty. Faktycznie gwiazdorstwo do potęgi a jak być miało? Miał chleb ale szukał bułek. Robił sobie jajca zarówno z działaczy jak i głównie kibiców i ten głupawy uśmieszek. Nikt Gregowi nie ma zamiaru ujmować ale wszyscy wiemy ile ma lat. Kiedyś i on zacznie dołować i wcale nie ma pewności że to nie nastąpi ..powiedzmy za dwa lata.Co by nie mówił lub pisał to Toruń zapewne przedstawił kontrakt motywacyjny w czy lubuje się Gajewski i czy to Greg czy inny zawodnik wie że kasa w tym klubie leży na torze. Odrobina skromności jednak ze strony managera była by wskazana a i z tą ilością chętnych na niego niech nie przesadza choć jak się domyślam Piła czy Krosno też by go chętnie widziały i w ich mniemaniu oba te kluby wystartują o najwyższe cele w swoim zrozumieniu naturalnie.
   • TOM BKS BKS BKS Zgłoś
    Hancock wybieraj Toruń i się nie zastanawiaj nawet! To najlepsza opcja jest! Kaska na bieżąco i skład na złoto nawet! :]
    Wszystkie komentarze (67)

    Komentarze (67)

    ×
     Wszystkie komentarze (67)
     PRZEJDŹ NA WP.PL