Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Włókniarz ma nowego kapitana!

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Częstochowski Włókniarz porozumiał się w sprawie dwuletniej umowy z nowym zawodnikiem. Jest nim Rafał Trojanowski, który w poprzednim sezonie jeździł dla Speedway Wandy Instal Kraków. Polak będzie kapitanem Lwów.

Jakiś czas temu na naszych łamach Rafał Trojanowski przekazał otwarcie, że otrzymał na nowe rozgrywki dwie konkretne propozycje - z drugoligowego Włókniarza Częstochowa i pierwszoligowego Orła Łódź. W czwartek klub z Olsztyńskiej przekazał, że "Trojan" zdecydował się właśnie na wracające do ligowych wojaży Lwy. Na mocy parafowanego listu intencyjnego, były zawodnik Speedway Wandy Instal Kraków zwiąże się z Włókniarzem dwuletnim kontraktem.

Trojanowski od razu został mianowany kapitanem drużyny, która w 2016 roku w PLŻ 2 ma walczyć o awans do Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Duży wpływ na wybór częstochowskiego Włókniarza w przypadku wychowanka rzeszowskiego klubu miała obecność menedżera Michała Finfy, z którym Trojanowski współpracował w Krakowie oraz namowy sponsora - KiM Group.

Rafał Trojanowski to trzeci zawodnik, którym pochwalił się Włókniarz. Wcześniej listy intencyjne parafowali Nicolai Klindt i Jacob Thorssell.

na Facebooku.

Komentarze (27):

Wszystkie komentarze (27)

Komentarze (27)

×
    Wszystkie komentarze (27)
    PRZEJDŹ NA WP.PL